Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Лідери ВРРУС «Up Town» на Всеукраїнському форумі «Україна зростає разом зі мною»

20 листопада у Всесвітній день дитини в Києві відбувся Всеукраїнський форум Національної ради дітей і молоді «Україна зростає разом зі мною». У форумі взяли участь представники Вишгородської районної ради учнівського самоврядування , які входять до складу Національної ради дітей і молоді і є найактивнішими лідерами ВРРУС «Up Town».

Форум відвідав Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою. Тож наші лідери мали змогу поспілкувалися з лідером держави, а також з уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Президент закликав учнівську молодь брати участь у політичному житті країни. Наголосив, що сьогодні українська молодь з різних причин їде за кордон, тож завдання влади – створити такі умови, щоб молоді люди хотіли залишатися на батьківщині. Володимир Зеленський поцікавився у лідерів, що держава повинна для цього зробити. Зі свого боку діти та молодь вказали на важливість забезпечення доступності вищої освіти, участі учнівської молоді в ухваленні рішень та збільшення заробітної плати в Україні. Президент також погодився з твердженням лідерів учнівського самоврядування щодо необхідності формування нових підходів в освіті.

І Президент, і його дружина поставили багато питань дітям щодо різних проблем, цікавилися їхньою думкою щодо їхнього вирішення, а діти також запитували про різні, цікаві для них, речі. Атмосфера зустрічі носила неформальний характер, що сприяло неупередженому і відкритому діалогу дитячої аудиторії з першими обличчями держави.

Автор тексту – Оксана Філенко, заступник директора з організаційно-масової роботи Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор фото – Олександр Андріяш, координатор Вишгородської районної ради учнівського самоврядування «UpTown».

Автор: Оксана Філенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus