Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Супер-фінал «Брейн-рингу» у «Дивосвіті»

Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» знову зібрав юних інтелектуалів загальноосвітніх навчальних закладів району на «БРЕЙН-РИНГ». Це була завершальна гра осінньої серії інтелектуальних ігор цього сезону – СУПЕР-ФІНАЛ.

Учасниками турніру стали найкращі команди за підсумками цієї серії ігор – володарі І та ІІ місць: команди 5-6 класів – «Інтелект» від НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.» і команда «Димерські дракони» НВК «Димерська гімназія» - ЗОШ І ст.»; команди 7-8 класів – «Позитивчики» Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і «Адреналін» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.; команди 9-10 класів – «Освітній портал» Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст. і «Мірмекс» НВК «Димерська гімназія» - ЗОШ І ст.».

Для таких різновікових команд авторам гри Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій, звісно, потрібно було знайти тему, в якій почувають себе вільно і п’ятикласник, і десятикласник. І цю тему підказав передноворічний час, у який проходив наш супер-фінал – зимові свята.

Найкращими у відбіркових раундах виявилися Демидівський «Адреналін», Лебедівський «Освітній портал» та «Позитивчики» з Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Ці команди і стали учасниками вирішальної супер-фінальної гри, в якій перемогли розумники з команди «Адреналін» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Тож вітаємо усіх найрозумніших з цікавою грою, новими знаннями та досвідом, лідерів турніру – з перемогою, і чекаємо усіх на змаганнях юних інтелектуалів у новому році.

Автор тексту – Олена Титаренко, художній керівник Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор фото – Ольга Думанська, керівник гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор: Олена Титаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus