Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Про автора

Доброго дня, шановний відвідувач!

Радий, що знайшли час познайомитись з автором цього веб-порталу :)

Мене звати Михайло Коханич. Щоб ви зрозуміли, хто я і чим займаюся, розповім коротку історію про себе.

Моє щільне знайомство з веб-технологіями почалося в 2009-му році, коли навчаючись в Переяслав-Хмельницькому державну педагогічному університеті ім. Сковороди, я дізнався, що наступна тема по одному з предметів буде "Основи веб-дизайну". Мене це дуже зацікавило, і я розпочав вивчення самостійно...

Після того як отримавши завдання, по створенню самого звичайного 2-х сторінкового статичного сайту, як і всі інші мої одногрупники, я виконав це завдання, але не зупинився на досягнутому, а продовжив вивчення цієї теми і поступово навчився робити більш складні динамічні сайти. В процесі самоосвіти мені доводилося вивчати всякі супутні програми і технології, такі як - Dreamweaver, Photoshop, Flash і т.д.

Після закінчення інституту в 2011 році, я влаштувавля на роботу у Вишгородську спеціалізовану школу "Сузір'я" вчителем інформатики, де й стали в пригоді мої додаткові знання в області веб-дизайну, адже у школи не було власного сайту.

Після створення свого першого сайту для школи (http://suzirya.org.ua) 2011 року, мою роботу помітили у відділі освіти Вишгородської РДА і запропонували створити веб-портали для районного методичного кабінету та відділу освіти.

Після довгої та кропітливої роботи вже у 2012 році запускаю веб-сайти "Вишгородського РМК" і "Відділу освіти Вишгородської РДА".

Першими хто оцінив мої роботи були методисти Вишгородського РМК, які відразу розпочали пропонувати мої послуги (за що я вдячний) по створенню веб-сайту, тим закладам які самостійно не могли вирішити це питання. Першим закладом який звернувся до мене був Демидівський ДНЗ ЦРД "Орлятко", якому вже наприкінці червня 2013 року я допоміг запустити власний веб-сайт (http://orlyatko.ucoz.ua). Пізніше, того ж року, разом із зусиллями адміністрації закладів я запускаю сайти ВМК ДНЗ (я/с) «Чебурашка» та Вишгородського МК ДНЗ я/с «Ластівка».

Після вдалих стартів усіх попередніх проектів я вирішив створити власний веб-сайт, який зміг би допомогти у роботі всім вчителям інформатики. З великими зусиллями і стараннями, наприкінці 2013 року я запускаю портал (http://helpinformatik.net.ua), який так і назвав "Допомога інформатику". Метою даного сайту є те, що я поділюся власними розробками, а також дам можливість ділитися своїми матеріалами відвідувачам сайту, що в свою чергу дасть можливість створити великий інформаційний портал який дійсно допоможе всім вчителям інформатики.

Потім я захопився ідеєю створення якісних інформаційних матеріалів для вчителів інформатики. У результаті в 2015 році на світ з'явився проект на DVD під назвою "Інформатика 5 клас". У розробку увійшло багато корисних матеріалів: відеоуроки з поясненнями, готові тест, поурочні плани, презентації для самостійного пояснення та практичні завдання.

Попутно відкрив свій блог http://mishakokhanych.com, в якому я розпочав ділитися досвідом роботи в школі вчителем інформатики.

Ось таку частину шляху я вже пройшов, і мій рух триває.

У житті я звичайна людина, живу у невеличкому місті Вишгшород Київської області, працюю в школі, цікавлюся новітніми технологіями, люблю відпочивати на природі.

Ось і все, спасибі, що дочитали. Ласкаво прошу на мої сайти.

Приємного читання і застосування на практиці матеріалів усіх сайтів створених мною!

З повагою, Міша Коханич.