Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Участь ВРРУС «Up Town» у благодійній акції

Вишгородська районна рада учнівського самоврядування ВРРУС «Up Town» – підтримали ініціативу Вишгородської районної ради Київської області і взяли участь у благодійній акції, під час якої розмалювали еко-торбинки для подарунків до свята Миколая, які отримають діти з дитячого будинку «Любисток», що в селі Нові Петрівці, та діти-переселенці із зони АТО, що живут у соціальному гуртожитку в селі Жукин.

Учасники цієї доброї справи отримали безліч позитивних емоцій та вражень, тож саме таку енергетику і вкладали вони у свої малюнки, бажаючи подарувати такий же чудовий настрій дітям, які отримають святкову торбинку з їхніми картинками.

Торбинки наповнять святковими сюрпризами та смаколиками депутати Вишгородської районної ради, а нашим творчим дітям дуже приємно було стати помічниками Святого Миколая.

Автор тексту – Олена Титаренко, художній керівник Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор фото – Оксана Філенко, заступник директора з організаційно-масової роботи Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор: Олена Титаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus