Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Правила передруку сайту rmk-vyshgorod.org.ua

Шановний відвідувач сайту!


У цьому документі, Ви можете дізнатися на яких умовах Ви зможете використовувати матеріали, сайту rmk-vyshgorod.org.ua на своїх ресурсах, у своїх розсилках і т.д. і т.п.


Вам дозволяється вільно використовувати в своїх цілях будь-який документ при дотриманні наступних умов:

1.

П.І.Б. та інші реквізити автора матеріалу повинні бути обов'язково включені в передруковуємо публікацію в такому ж вигляді, як і на сайті rmk-vyshgorod.org.ua.
Будь-яке спотворення інформації про автора при передруці матеріалів заборонено!


2.

Зміст публікацій або статей при передруку не повинен піддаватися модифікаціям і переробці. Всі публікації та статті, розміщені на сайті, повинні передруковувати як є. Ви не маєте права урізати, виправляти або іншим образам перекручувати републікуемий документ. Але якщо це життєво важливо, Ви можете звернутися до адміністратора проекту rmk-vyshgorod.org.ua. Без письмової згоди адміністратора, модифікувати документ забороняється!!!


3.

Наприкінці передруковуємо документа Ви зобов'язані вставити посилання на сайт http://rmk-vyshgorod.org.ua.


4.

Посилання на сайт, обов'язково повинна бути працездатною (при натисканні людина повинна виходити на сайт автора). Якщо Ви передрукували який-небудь документ, обов'язково перевірте посилання на працездатність.


5.

Всі документи, представлені на сайті, не можуть бути використані в комерційних цілях без письмового дозволу адміністратора проекту. Обмеження доступу до уроків і статей, також заборонено!