Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Обговорення майбутнього розвитку позашкільної освіти Вишгородського районного

15 січня 2020 року відбулася зустріч педагогів Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» (директор Олена Андріяш) на чолі з начальником відділу світи Вишгородської районної державної адміністрації Тетяною Форощею з головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком та радником голови районної ради Олександром Ростовцевим.

Приводом для зустрічі, стало питання, що було озвучене на сесії Вишгородської районної ради депутатом районної ради, начальником відділу інвестицій та соціально-економічного розвитку Фонду комунального майна Вишгородського району Віталієм Дерпаком про перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вишгородського району, які пропонуються для проведення інвестиційних конкурсів і приватизації у 2020 році. До цього переліку включено і Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», що стурбувало педагогічний та батьківський колектив Центру творчості «Дивосвіт».

За роз’ясненням даного питання педагогічний колектив звернувся до голови Вишгородської районної ради. Ростислав Кириченко запевнив, що районна влада має на меті поліпшення умов Центру творчості «Дивосвіт» з метою гармонійного розвитку підростаючого покоління та охоплення більшої кількості дітей позашкільною освітою Вишгородського району.

Зустріч додала впевненості педагогам Центру, що місцева влада всіляко сприятиме розвитку позашкільної освіти, а зокрема Центру творчості «Дивосвіт», адже діти – це наше майбутнє.

Фото – Ольга Думанська, керівник гуртка Центру творчості «Дивосвіт»

Текст – Оксана Філенко, заступник директора Центру творчості «Дивосвіт»

Автор: Оксана Філенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus