Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 
Головна » Кадри

Санаторій-профілакторій

          Якщо Ви хочете не тільки навчатись, а й лікуватись, то санаторій-профілакторій Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів – це те, що Вам потрібно. Він знаходиться в двоповерховому корпусі інституту №3, оснащений найсучаснішими діагностичним і лікувальним обладнанням.

             Основними методами лікування в санаторії-профілакторії є:

 • фітотерапія;
 • рефлексотерапія;
 • бальнеотерапія.

   Медикаментозне лікування застосовується у виключних випадках, що дозволяє запобігти шкідливого впливу ліків на організм. Тут Ви зможете зробити ЕКГ, УЗД, пройти діагностування всіх органів і систем за допомогою найсучаснішого обладнання. Окрім лікування ви матимете змогу харчуватися 3 рази на день.

Збираючись до санаторію-профілакторію, не забудьте оформити санаторно-курортну картку в поліклініці за місцем проживання!

    Також у санаторії є зал механотерапії, обладнаний необхідними сучасними приладами, зокрема - профілактором Євмінова, які зміцнять Ваші м’язи та нервову систему. У нас працюють висококваліфіковані медичні працівники.

  Надаються такі послуги:

 • терапевтичний кабінет: діагностична система «ДІАКОР», якавикористовується для діагностики функціональних порушень різних органів і систем, а також при захворюванні хребта, дозволяє контролювати процес лікування;
 • бальнеологія: бальнеологічний комплекс, в якому проводяться такі процедур:

             - гідроаеромасаж;
               - підводний масаж;
               - аромотерапія;
               - вібраційна терапія;
               - інфрачервона сауна;
               - парова сауна, душ віші  для лікування  хвороб нервової,
                 серцево-судинної, дихальної та інших систем);
               - ванни: хвойні, ша шалфейні скипидарні, трав’яні, гірчичні тощо;          
                                                                                                         
     Також працює кабінет для внутрішньо-порожнинних кишкових зрошень, за допомогою яких виділяються продукти розпаду та токсини з товстого кишечнику. Застосовується для лікування гастроентерологічних захворювань.

 • фізіотерапія:

МІТ-1-МЛТ: використовується магнітне й лазерне опромінення червоного та інфрачервоного діапазонів, яке регулюється частотою та інтенсивністю впливу (для лікування імунної, ендокринної системи, різноманітних больових синдромів, неврозу, порушення сну та біоритмів).

МІТ-11-комбінований: одночасно здійснює трирівневий магнітно-лазерний та ультразвуковий вплив на центральну і периферичну нервову системи, а також вражений орган. Використовується для ефективного лікування шлунково-кишкового тракту, захворювань хребта і суглобів.
АЕСТ-01(8): восьмиканальний міостимулятор, який дозволяє імітувати навантаження на м’язи під час плавання, підняття ваги тощо. Завдяки блокуванню кальцієвих каналів дозволяє лікувати біль і слабкість м’язів. Застосовується у лікуванні міастеніїта захворювань опорно-рухового апарату. 
МЛТ-ЛТ-ЧОК: дозволяє лазерним опроміненням впливати на кров, не пошкоджуючи шкіри, покращує реологічні властивості крові. Використовується для лікування серцево-судинних захворювань.
МІТ-ЕФ-2-комбінований: використовується для електролікування імпульсивним або постійним електричним струмом та для електрофорезу. Застосовується для лікування міжреберних неврологій, радикуліту, травматичних ушкоджень, захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, ревматичних ушкоджень суглобів і захворювань шкіри.


Скануюча лазерна система «Медик» - 2К: дозволяє використовувати одночасно лазерне випромінювання червоного та інфрачервоного спектру і опромінювати поверхню тіла великої площі. «Медик» 2К можна використовувати для лікування багатьох захворювань.
Апарат місцевої дарсонвалізації «Корона», ефективний для лікування та профілактики різноманітних захворювань. Забезпечує вплив на шкіру «коронним» високочастотним розрядом без пошкодження біологічних структур тканин. Застосовується при багатьох шкірних хворобах, гнійних та запальних процесах, захворюваннях дихальної системи, м’язів та суглобів.
Рейдж – 1: нове покоління приладів для лікування ультразвуком. Дозволяє широко варіювати частотними характеристиками та інтенсивністю, використовується для лікування широкого спектра захворювань органів і систем людини.


 • рефлексотерапія:

МЛТ – КВЧ – для рефлексотерапії комбінований:використовується вплив імпульсного електричного струму і електромагнітного опромінення надвисокої частоти. Застосовується при захворюваннях ЛОР-органів, дерматологічних, гастроентерологічних, неврологічних захворюваннях, запальних процесах і больових синдромах.

МВТ-01: для виконання вакуумного і магніто-вакуумного роликового масажу, який посилює крово- і лімфообіг, обмінні і трофічні процеси в тканинах, позитивно впливає на стан нервово-м’язового апарату. Відновлює сили при значному фізичному та розумовому навантаженні. Має антидепресивний та антистресовий вплив.

 кабінет офтальмонолога, в якому Ви зможете пройти діагностику зору на сучасному обладнанні, отримати лікування і підібрати окуляри;

Авторефрактометр РМ – 8800: призначений для вимірювання рефракцій ока і кривизни роговиці. Прилад дозволяє проводити вимірювання при діаметрі зіниці всього 2 мм. Це важливо у процесі діагностики хворих із глаукомою, пацієнтів похилого віку та у випадках з асиметричною зіницею.

Комп’ютерний тонометр СТ-80: новітня модель безконтактного комп’ютерного тонометра дозволяє дуже швидко вимірювати внутрішньо очний тиск, одночасним відображенням результату обстеження на дисплеї.

 • стоматологічний кабінет, який оснащений сучасною лікувальною та діагностичною апаратурою;
 • кабінет психоемоційного розвантаження:

КАФ – прилад для аерозольтерапії іоно і фонотерапії: застосовується для профілактики та лікування захворювань ЛОР органів, бронхолегеневої системи, патології нервової системи, а також захворюваннях серцево-судинної системи і лікуванні ендокринної патології.

МІТ-С: для приготування синглетно-кисневої суміші на основі активізації парів дистильованої води, жорстким ультрафіолетовим опроміненням. Застосовується в лікуванні бронхіальної астми, ревматизму, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, цукровому діабеті, захворюваннях імунної системи, вегето-судинній дистонії і неврозах.

 • кабінет масажу: вібро-масажер електричний стимулює кровообіг в артеріях, венах, лімфатичних судинах, допомагає позбавитися ревматичних болів;

   Також у санаторії-профілакторії працюють:

 • косметологічний кабінет;
 •  перукарня;
 •  манікюрно-педикюрний кабінет.
Зичимо Вам міцного здоров’я!

Контактний телефон:

Приймальня головного лікаря:

(04563) 5-04-41 (з'єднати з внутрішнім абонентом 102)


Графік заїздів в санаторій-профілакторій