Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Новини Вишгородського РМК

 • ПОДОРОЖ У ПОЕТИЧНИЙ СВІТ КОБЗАРЯ

  Відповідно до річного плану роботи 12.02.2018 в ДНЗ ЦРД «Орлятко» Демидівської сільської ради були проведені такі заходи  з дошкільниками та їх батьками щодо ознайомлення із спадщиною Шевченка:

  Автор: Лідія Чхало
  19 Лютий 2018
  Переглядів: 20
 • Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.!

  Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

  Автор: Ганна Жаврук
  19 Лютий 2018
  Переглядів: 401
 • Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН у 2017-2018 н.р.

  Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН у 2017-2018 н.р.

  Автор: Ганна Жаврук
  17 Лютий 2018
  Переглядів: 243
 • «Зимові старти» у Вишгородському ДНЗ «Чебурашка»

  8 лютого 2018 року в закладі дошкільної освіти  "Чебурашка"  було  проведено  спортивне  свято  "Зимові  старти".  Метою  проведення  свята  було:  формування у  дітей  інтересу  до  фізкультури  та  спорту,  розвиток  вольових  та  фізичних  якостей  в  умовах  змагань,  розвиток  сритності,  сміливості,  впевненості  у  своїх  силах,  виховання  почуття  дружби, колективізму,  співпереживання.

  Автор: В.В. Лантушенко
  14 Лютий 2018
  Переглядів: 32
 • Семінар-практикум «Інноваційні технології в дошкільному закладі. Сендплей навчає і розвиває дошкільників.»

  В ДНЗ(ЯС)КТ «Пролісок» Старопетрівської сільської ради 6 лютого 2018 пройшов семінар-практикум, де педагоги мали змогу отримати необхідні знання щодо роботи з дітьми за методом сендплею, а потім об’єднавшись у групи створити власні  повчальні казки, та «оживили» їх  на піску.

  Автор: Світлана Бондаренко
  12 Лютий 2018
  Переглядів: 50
 • «Соціоніка – інформаційна технологія спілкування» - семінар для педагогів ДНЗ «Золотий ключик» Вишгородської міської ради

  30 січня 2018 з метою формування рефлексивної культури педагога, вміння конструктивно будувати стосунки з оточенням, практичний психолог Павлюк Іван Васильович провів з педагогами закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» семінар  «Соціоніка – інформаційна технологія спілкування».

  Автор: Тетяна Герасименко
  10 Лютий 2018
  Переглядів: 34
 • Огляд-конкурс «Город на підвіконні»

  Так у  нашому  ДНЗ(ЯС)КТ  «Пролісок»  Старопетрівської с/р  з 22січня по 31 січня пройшов огляд-конкурс «Город на підвіконні». За умовами конкурсу вихователі разом з дітьми планували свої посіви та насадження на підвіконні, продумували дизайн, зручність догляду, посильну працю дітей та практичне значення дитячої роботи.

  Автор: Світлана Бондаренко
  2 Лютий 2018
  Переглядів: 81
 • Нарада завідуючих і методистів дошкільних навчальних закладів на базі Вишгородського ДНЗ «Чебурашка»

  30 січня 2018 року на базі Вишгородського ДНЗ «Чебурашка» відбулася інструктивно-методична нарада завідуючих і методистів дошкільних навчальних закладів«Розвиток управлінської компетентності керівника ДНЗ в умовах інноваційних змін.

  Автор: Антоніна Павлюк
  1 Лютий 2018
  Переглядів: 116
 • Спортивно-тренувальна база ФК «Динамо» Київ у Конча-Заспі відкриває двері школярам із Катюжанки

  У четвер , 25 січня 2018 року , в рамках програми Фан-клубу ФК «Динамо» «Разом до перемоги!» гостями учбово-тренувальної бази ФК «Динамо» в Конча-Заспі стали вихованці ОЗНЗ Катюжанської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

  Автор: Людмила Осадча
  29 Січень 2018
  Переглядів: 50
 • 22 січня – День Соборності. Ми – українці! Ми – єдині!

  З нагоди проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР та з метою виховання в учнів почуття патріотизму, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди 22 січня розпочалося у Новопетрівській ЗОШ І-ІІ ст. №2 лінійкою «Україна – це ми!» Учні 9 класу провели для інтегровану вікторину «Україна єдина». Флешмоб «Долоні єднають» згуртував усіх учнів.

  Автор: Ніна Клебан
  25 Січень 2018
  Переглядів: 68
 • «Інформаційна культура сучасного читача в сучасній шкільній бібліотеці»

  11 січня 2018 року на базі Національної  бібліотеки України для дітей відбувся семінар для шкільних бібліотекарів району «Інформаційна культура сучасного читача в сучасній шкільній бібліотеці».

  Автор: Тетяна Шушвал
  19 Січень 2018
  Переглядів: 82
 • Сипле сніг, летить, кружляє, засіваночка лунає!

  15 січня 2018  найстарші  вихованці завітали до всіх малят і працівників нашого садка з щедрівками та засіваннями, аби в наступному році був добробут, здоров’я та благополуччя.

  Автор: Тетяна Герасименко
  16 Січень 2018
  Переглядів: 96
 • Школу створює вчитель

  04.01.2018 в ОЗНЗ  Катюжанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів відбулося засідання педагогічної ради на тему « Школу створює вчитель» , на яке були запрошені і вчителі філії – Руднє-Димерської ЗОШ І – ІІ ступенів. Форма проведення педагогічної ради – методична панорама.

  Автор: Микола Микитчик
  15 Січень 2018
  Переглядів: 105
 • Працівники поліції в Глібівській ЗОШ І-ІІ ст.

  9 січня до учнів Глібівської ЗОШ І-ІІ ст. завітали працівники поліції: старший інспектор ювенальної превенції Вишгородського відділу поліції Волуйко Наталя Анатоліївна, поліцейські групи реагування Снігур Анатолій Анатолійович та Нестеренко Андрій Анатолійович, які провели профілактичні бесіди щодо безпеки дорожнього руху.

  Автор: Любов Сироватка
  12 Січень 2018
  Переглядів: 95
 • ДИВО-КАЗКА ЗИМИ

  В кінці грудня 2017 року в закладі дошкільної освіти центрі розвитку дитини «Орлятко» Демидівської сільської ради відбулися новорічні свята. Пухнаста зелена ялиночка, лісова красуня, засяяла яскравими кульками та сріблястим дощиком. А вишукана «снігова завіса», яку прикрашали засніжені деревця, веселі зимові птахи, ажурні сніжинки, гірлянди, з’єднані в панно, створили чарівну атмосферу казкового дійства.

  Автор: Л.М. Чхало, Н.М. Биховченко
  9 Січень 2018
  Переглядів: 107

Система Orphus