Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Завершальний етап виїзних пролонгованих курсів підвищення фахової кваліфікації для керівників гуртків

9-10 січня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» пройшов третій завершальний етап виїзних пролонгованих курсів підвищення фахової кваліфікації для керівників гуртків закладів позашкільної освіти Вишгородського району, які тривали із серпня 2019 по січень 2020 року.

Навчання було змістовним, пізнавальним, форми роботи зі слухачами були дуже різноманітними – від традиційних лекцій до ігрових програм.

Слухачі курсів отримали актуальну інформацію та цінні поради на лекціях, які проводили викладачі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Валерій Гаврилюк, Леся Шелест, Наталія Маковкіна, Людмила Багдасарова, Олексій Лакіза. На майстер-класах керівники гуртків ділилися власним досвідом і навчалися новому у своїх колег. На інтерактивних програмах педагоги мали змогу стати учасником події, аби зрозуміти всі деталі і нюанси розробки та проведення подібних проектів в якості організаторів.

Завершальний етап складався із захисту курсових проектів. Керівники гуртків та студій презентували свої методичні знахідки та творчі напрацювання. Атмосфера панувала творча й позитивна.

Цікавими та пізнавальними були презентації досвіду педагогів Дар’ї Базалєєвої «Методичні засади розвитку довільної уваги з дітьми молодшого шкільного віку засобами класичного танцю», Юлії Іващенко «Використання технології тайм-менеджменту в організації та плануванні гурткової роботи», творче портфоліо керівника гуртка «Дівоча скриня» Марини Кононенко, Антоніни Павлюк «Розвиток творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами декоративно-ужиткового мистецтва», авторська навчальна програма студії раннього розвитку «ЧомЧомучка» Оксани Миненко.

Директор Центру творчості «Дивосвіт» Олена Андріяш привітала усіх із завершенням курсів, висловила впевненість, що для кожного педагога це була нагода набути нових знань та можливість поділитися своїм досвідом, і побажала творчих успіхів у професійній діяльності.

Автор: Олена Андріяш

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus