Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Районне методичне об’єднання для інструкторів фізкультури ЗДО

27.11.2019 р. на базі ЗДО «Золотий ключик» Вишгородської міської ради відбулося районне методичне об’єднання інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти Вишгородського району«Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО»

У роботі нарадивзяли участь:

 • Павлюк Антоніна Михайлівна, методист РМК відділу освіти Вишгородської РДА.
 • інструктори з фізкультури, вихователі закладів дошкільної освіти;

Омецинська Світлана Анатоліївна, завідуюча ЗДО «Золотий ключик», презентувала роботу закладу дошкільної освіти, провела оглядову екскурсію по ЗДО.

З учасниками РМО було проведено круглий стіл «Педагогічні знахідки в фізкультурно-оздоровчій роботі», під час якого педагоги змогли обмінятися досвідом застосування в роботі сучасних фітнес-технологій, власними напрацюваннями щодо використання нетрадиційних засобів фізичного розвитку дошкільників .

У теоретичній частині засідання вихователь-методист ДНЗ «Золотий ключик» Тетяна Герасименко поділилася досвідом впровадження елементів фітнесу в роботу з дошкільниками. Розповіла про доцільність, результативність нововведень, ефективність використання яскравого, цікавого спортивно-ігрового обладнання, що підвищує мотивацію дітей до рухової активності.

Також відбувся перегляд практичної роботи з дітьми, спортивна розвага «Острів скарбів» з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання. Інструктор з фізкультури  закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» Ольга Харкавлюк продемонструвала основні методи та прийоми фітнес-гімнастики для дітей старшого дошкільного віку, презентувала нестандартне фізкультурне обладнання, виготовлене власноруч: «Ланцюжок» та «Балансир», багатофункціональні конструкції для виконання основних рухів,  варіанти використання тканинних доріжок під час фізкультурних занять, свят і розваг і т. ін.. Також педагоги мали змогу спробувати практично відпрацювати вправи, які виконували діти під час розваги і набули нового цікавого професійного досвіду.

За підсумками РМО прийняті методичні рекомендації:

 • Вдосконалювати систему фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій;
  Адміністрація ЗДО,
  інструктори з фізкультури.
 • Оптимізувати освітній процес з фізичного виховання в ЗДО шляхом використання різних напрямів дитячого фітнесу у всіх формах фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО.
  Адміністрація ЗДО,
  інструктори з фізкультури
 • Створюватирозвивальне середовище для розвитку рухових вмінь та навичок дітей дошкільного віку, використовуючи нетрадиційний спортивний  інвентар.
  Адміністрація ЗДО,
  інструктори з фізкультури
 • Залучати батьків здобувачів освіти до активної участі в освітньому процесі, зокрема в різних формах фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО. Організовувати педагогічне просвітництво на тему шляхів активізації рухової активності дитини в родині.
  Адміністрація ЗДО,
  інструктори з фізкультури.

Автор: Антоніна Павлюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus