Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Нас зібралось тут  багато
На велике славне свято
Що ж за свято це? Хто знає?
День святого Миколая!

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільш чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм подарунки.

Саме цього дня в Демидівському ДНЗЦРД  «Орлятко» була організована для дітей розвага «Святкуємо День Святого Миколая». Вихователі познайомили дітей з легендою про Святого Миколая.

Кожен з вихованців радо розповідав вірш про святого, як він заходить в оселю і приносить подарунки.

Малеча з нетерпіння чекала  на це свято, готувалась до нього разом з батьками. Батько Артема Петльовича, отець Олег, с. Козаровичі Церкви Святої Покрови, подарував дітям ЦРД «Орлятко» ікону Святого Миколая,  за що ми йому щиро завдячуємо.  Діти вдяглися в святкові костюми, які їм приготували батьки. Вони  виконували пісні, хороводи, розповідали вірші про Святого Миколая. Їхні ручки дружно спліталися в запальному українському таночку та хороводах «Наше коло мов сім’я», «Метелиця – Зима».

Кульмінацією стали народні ігри: «Ой Василю, Василечку» та «Баба Віхола». А як завзято вболівала малеча за своїх друзів, що намагалися наловити рибки в «ополонці».

Цікавою та повчальною видалася розвага в дитсадочку. Маємо надію, що зерна добра, посіяні в душах дітей в дитинстві, проростуть добрими вчинками вже дорослих людей в майбутньому.

За свої виступи діти в нагороду отримали подарунки, від яких на обличчях сяяла  щаслива усмішка, дитяча радість.

Щира вдячність Вам, шановний Роман Володимирович Буковський від дітей, колективу ДНЗЦРД «Орлятко» і батьків за подарунки для всіх вихованців дошкільного закладу!!!

Автор: Ірина Коваль

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus