Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Засідання клубу молодого учителя

11 грудня 2019р. на базі Лютізької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання районного клубу молодого учителя. На занятті розглядалося питання організації  якісної виховної роботи як невід’ємної складової освітнього процесу.

Молоді педагоги ознайомилися з системою виховної роботи закладу. Адміністрація школи, члени педагогічного колективу поділилися досвідом роботи.  З презентацією системи виховної роботи школи виступила заступник директора з виховної роботи Ігнатьєва О.І.  Досвідом роботи з організації учнівського самоврядування поділилася його голова, учениця 11 класу Сергієнко Вікторія. Про роботу шкільного екоклубу розповіла  учениця 11 класу Белінська Анастасія, особливу увагу звернувши на організацію роботи з сортування сміття, яка успішно проводиться у школі. Учні 9 класу Павлусенко Владислав та Подолянчук Марія провели з учасниками семінару тренінг з виявлення булінгу у класі.

Цікаво пройшли ранкові зустрічі учнів 2-А класу, які показала учителька Вінніченко Н.О.

Досвідом роботи з національно-патріотичного виховання поділився класний керівник 7-А класу, учитель історії Мартиненко В.М.

А класний керівник 11 класу Романенко А.Г. разом зі своїми  вихованцями показала презентацію виховної роботи за програмою «Клас – родина».

Заняття з молодими педагогами району завершилося  переглядом виступу команди «Шкільний квартал», яка брала участь у районному конкурсі «Обери майбутнє» та посіла друге місце. Члени команди показали рекламу професії учителя, з якою виступали на конкурсі. Насамкінець побажали молодим учителям не розчаруватися у виборі професії, любити школу та своїх вихованців.

Автор: Лідія Чумаченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus