Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Заняття школи резерву управлінських кадрів

21 листопада 2019р. на базі ОЗНЗ Жукинська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи резерву управлінських кадрів загальноосвітніх навчальних закладів району. Тема заняття – «Опорний навчальний заклад: забезпечення структурно-інноваційного та якісного оновлення загальної середньої освіти».

У рамках процесу децентралізації влади в Україні відбувається активне утворення об’єднаних територіальних громад, освітніх округів та опорних навчальних закладів. Першим в районі опорним навчальним закладом три роки тому стала Жукинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Після короткої екскурсії по школі директор закладу Титаренко Н.М. виступила перед присутніми, наголосивши на необхідності   створення таких закладів, адже вони створюються для рівного доступу усіх дітей до якісної освіти, раціонального і ефективного використання ресурсів та є одним із механізмів реформування системи загальної середньої освіти й упорядкування шкільної мережі. Ніна Миколаївна ознайомила з інструктивно-нормативними документами щодо діяльності опорного навчального закладу, основними напрямками функціонування школи, звернувши особливу увагу на спільну роботу з органами місцевого самоврядування, громадськістю.

Заступники директора з навчально-виховної роботи Бабич А.В. та виховної роботи Сидоренко А.Ф. зупинилися на методичних орієнтирах навчального закладу та створенні умов для успішного розвитку конкурентноспроможної особистості засобами виховної роботи.

Практична частина заняття пройшла у формі творчої лабораторї учителя. Учителі фізики Антонченко Є.Г., біології Конончук Н.М., зарубіжної літератури Загорулько О.Г. показали фрагменти занять з використанням сучасних   інформаційних та цифрових технологій.  

Ділова гра «Школа – територія успіху дитини», у якій присутні взяли активну участь, стала підсумком заняття та показала, що   важливою умовою ефективного функціонування закладу є формування і розвиток особистості учнів через оновлення змісту освіти та виховання, впровадження новітніх інформаційних та цифрових технологій, використання творчого потенціалу педагогічного колективу.

Автор: Лідія Чумаченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus