Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК ДІТЕЙ

Доброта і благодійність – те, що наповнює світлом людські серця напередодні новорічно-різдвяних свят. Учням Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пощастило стати учасниками двох заходів, які гарантували гарний настрій, цікаві знайомства та приємні подарунки.

У День збройних сил України, 6 грудня, до нашої школи завітали почесні гості: генерал українського селянства Олександр Павлович Коцюба, Верховний Отаман українського козацтва Леонід Григорович Шморгун та берегиня козацтва Любов Юрченко. Їм випала важлива місія – стати головними суддями на «Козацьких забавах» серед команд хлопців 7, 8 і 9 класів. Оцінювати команди довелося також директорові школи Віталію Шевченку та заступнику директора з виховної роботи Людмилі Шостопаль. 

На учасників конкурсу чекали різні випробування, у яких учні виявляли свою кмітливість, спортивну загартованість і фізичну силу. Учитель фізкультури Тетяна Крилова підготувала цікаві естафети, а педагог-організатор Юлія Набок-Бабенко долучила до «Козацьких забав» елементи військово-патріотичної гри «Джура». Про «музичні паузи» подбала вчитель музики Олена Устінова: вихованці шкільного гурту «Доремікс» потішили всіх гарними українськими піснями. 

Оцінки журі за кожен етап конкурсу були одноголосними. У результаті перемогу здобула команда хлопців 7 класу. На ІІ місці – 8 і 9 класи, які набрали однакову кількість балів, відставши лише на кілька балів від переможців. 

Наприкінці «Козацьких забав» високоповажні гості вручили комплект футбольних, волейбольних і баскетбольних м’ячів від ГО «Благодійний фонд Р. Буковського». Учні і вчитель фізкультури дуже зраділи такому подарунку, адже м’ячів багато не буває.

У вівторок, 12 грудня, учні пільгових категорій (діти-сироти і напівсироти, діти-інваліди та частково з багатодітних сімей) стали учасниками цікавого й пізнавального майстер-класу з розмальовування пряників. Народна майстриня Леся Турукіна розповіла про виникнення пряників та походження назви. Але найцікавішим і найприємнішим став процес розмальовування великих медових пряників-«миколайчиків». З великим ентузіазмом, радістю і захопленням діти малювали візерунки, творячи своїми руками святкове солодке диво. Усі продукти, які використовує народна майстриня, є натуральними та корисними для діток. Учні залишилися в захваті від майстер-класу. Щасливі, вони побігли додому, щоб показати красу й смакоту своїм рідним. Організатором і меценатом заходу стала ГО «Благодійний фонд Р. Буковського». 

Колектив Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 щиро вдячний депутату обласної ради Роману Буковському та благодійному фонду за добрі справи. Інвестиції в розвиток дітей обов’язково повернуться сторицею і для рідного села, і загалом України.

    

Автор: Юлія Набок-Бабенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus