Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури «Шляхи підвищення інтересу школярів до вивчення зарубіжної літератури»

07.12.2017 року на базі Лютізької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури «Шляхи підвищення інтересу школярів до вивчення зарубіжної літератури». Педагоги району обговорили форми та методи формування учня-читача на уроках зарубіжної літератури, шляхи розвитку у дітей та молоді інтересу до книги.

Вчителі ознайомилися з досвідом роботи вчителя школи Мельниченко Інни Володимирівни, відвідали позакласний захід « Любов спасенна і єдина»¸ який вона провела на болючу тему війни.

Лейтмотивом вистави стали слова відомого американського драматурга Артура Міллера про те, що «повернувшись з поля бою, навіть у мирний час, солдат ніколи не зможе жити по-старому, зрештою, як і усі, хто відчув запах війни. Адже в усі часи вона несе обман, втрати, розруху для суспільства в цілому та для кожного, водночас це прекрасна можливість поживитись для «людей без серця», але ніщо в житті не минає без наслідків і лише Любов, розуміння, підтримка може врятувати цей світ та мир на землі».

У виконанні учнів 9-ого класу звучали вірші Адама Міцкевича, Джорджа,Байрона, Роберта Рождественського, Ольги Ткач, Ігоря Стожара українською мовою та мовами оригіналу. Дев’ятикласники під керівництвом Інни Володимирівни інсценізували «Баладу про любов і ненависть» Едуарда Асадова, використали саундтрек до фільму Тараса Химича «Жива»: пісню «Закохані» авторів виконав Олійник Єгор, соло на скрипці – Кушніренко Естер. Фінальним акордом стала пісня  Наргіз «Пам'ять», як реквієм загиблим у боротьбі за незалежність та суверенітет України.

Автор: Олексій Гайденко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus