Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Бережімо себе, діти

Починаючи з дошкільного віку, виникає необхідність, навчити дітей свідомо ставитися до cвого здоров’я, питань особистої безпеки та безпеки навколишніх.

З 20.11 по 24.11.2017 року відповідно до річного плану, в ЗДОЯС «Зернятко» Димерської селищної ради, пройшов Тиждень безпеки «Бережімо себе, діти», головною метою якого було поліпшення якості освітнього процесу з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях. Завдання дорослих — педагогів і батьків — не залякувати дітей, а навчити їх правил безпечної поведінки.

Педагоги ЗДОЯС «Зернятко» добирають такі форми і методи роботи, які дозволяють дитині відчути цінність свого життя та здоров’я, виявити свої можливості у його зміцненні та збереженні, умінні діяти у небезпечних ситуаціях.

Кожен день тижня мав свою назву: «День здорової дитини», «День обережної дитини», «День самостійної дитини», «День дбайливих батьків». Щоденно проводились спостереження, бесіди, заняття, дидактичні ігри, обговорення ситуацій, вікторини, сюжетно-рольові ігри, спортивні розваги, дослідницька та практична діяльність. Вихователі підготували рекомендації, поради батькам, проводили різні види просвітницької роботи з питань БЖД.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, необмежена «Тижнем безпеки». У нашому дитсадку така робота проводиться планомірно і систематично.

Ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються дітям сьогодні обов’язково знадобляться їм у майбутньому житті.

Автор: Наталія Басюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus