Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Щоб здоров’я мати – треба про нього дбати

Під такою темою 18.12.2017 року у середній групі «Зірочки» закладу дошкільної освіти «Зернятко» Димерської селищної ради відбулося відкрите інтегроване заняття.

З давніх-давен відоме гасло: “Твоє здоров’я – в твоїх руках”, але щоб навчитися берегти здоров’я, треба знати про самих себе, про стан свого організму. Слово “здоров’я” супроводжує дитину від моменту її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, три-п’ятирічний малюк каже: “Я здоровий, якщо не хворію”.

Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Вихователь Єрига Людмила Григорівна порівняла здоров’я з сонечком, а чинники, що сприяють здоров»ю – з промінчиками. Це були: режим, харчування, заняття спортом, догляд за своїм тілом. Малята визначали що вони роблять погодинно, протягом дня в дитячому садочку, ділили продукти на корисні та шкідливі для здоров»я, робили рекламу предметам гігієни, визначали частини тіла, проводили природничі досліди, розповідали вірші, прислів»я та приказки на тему здоров»я, працювали з картками-асоціаціями, рахували та позначали кількість цифрами, виконували завдання в своїх лепбуках.

Ми впевнені, що проведена робота допоможе сформувати валеологічний світогляд, мотивацію до здорового способу життя  дітей. У дошкільнят виробиться усвідомлене ставлення до власного здоров’я, коли діти засвоять елементарні знання про свій організм, оволодіють гігієнічними нормами поведінки, психологією спілкування, гігієною харчування. Ці знання та навички вони поповнюватимуть і вдосконалюватимуть протягом усього свого життя. Тому формування здорового способу життя  і надалібудеодним із пріоритетних завданьнашого закладу.

                           

Автор: Наталія Басюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus