Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Безкоштовний он-лайн курс «Критичне мислення для освітян»

Міністерство освіти і науки України інформує, що на освітянській платформі «Prometheus» розміщено безкоштовний он-лайн курс «Критичне мислення для освітян», розроблений за підтримки посольства Чеської Республіки.

Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. За останні роки критичне мислення піднялося в рейтингу необхідних навичок для ХХІ століття навичок з 4 місця (навички для 2015 року) до 2 місця (навички, які будуть важливими в 2020 році). Уміння критично мислити забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та є запорукою демократії, а освіта відіграє в його розвитку першочергову роль.

Запропонований курс дозволить учителям України опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити їхню особистісну ефективність та успішність наих учнів. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить методологічну підготовку педагогів і сприятиме успішності викладацької діяльності. Відеолекції, завдання та форум курсу будуть доступні постійно.

Покращимо навчання наших учнів разом!

 

Автор: Світлана Куніцька

Джерело: www.академія.com.ua

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus