Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Переможці ІIІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та творчих конкурсів у 2015-2016 н.р.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Дисципліна

1.

Василець Валерія Романівна

Катюжанська спеціалізована школа I-III ступенів

9

ІІІ

Тимошенко Любов Павлівна

Українська мова та література

2.

Несін Дарина Сергіївна

Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

10

ІІІ

Малашок Валентина Михайлівна

Українська мова та література

3.

Шитіков Андрій Андрійович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

8

ІІІ

Гегельська Мілена Вікторівна

Фізика

4.

ІІІ

Математика

5.

Асатрян Каріна Тигранівна

Вишгородська районна гімназія «Інтелект»

7

ІІІ

Сивашенко Нінель Іванівна

Математика

6.

Перегон Ольга Богданівна

Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8

ІІІ

Луцишина Юлія Володимирівна

Історія

7.

Бадюк Олександр Олексійович

Димерська гімназія

10

ІІІ

Климова Анна Леонідівна

Історія

8.

Стеценко Людмила Вікторівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

10

ІІ

Борисевич Наталія Миколаївна

Правознавство

9.

ІІІ

Рихлик Тамара Іванівна

Географія

10.

Абрамян Альона Анатоліївна

Димерська гімназія

11

ІІІ

Климова Анна Леонідівна

Правознавство

11.

Мартиросян Євгенія Карапетівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

9

ІІ

Канарська Марія Миколаївна

Обслуговуюча праця

12.

Сьомка Владислав Анатолійович

Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

9

ІІІ

Несін Микола Федорович

Технічна праця

13.

ІІІ

Торбенко Микола Васильович

Географія

14.

Шипко Ярослав В’ячеславович

Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ІІ

Бузило Володимир Мусійович

Технічна праця

15.

Лоза Владислав Володимирович

Вишгородська районна гімназія «Інтелект»

11

ІІІ

Василенко Віра Вікторівна

Російська мова та література

16.

Александров Андрій Юрійович

Катюжанська спеціалізована школа

9

ІІІ

Косько Тамара Михайлівна

Інформаційні технології

17.

Ясинська Анна Олесівна

Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»

9

І

Швець Наталія Володимирівна

Англійська мова

18.

Савченко Каріна Сергіївна

Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»

11

ІІ

Гетьман Ольга Андріївна

Англійська мова

19.

Гриненко Анна Сергіївна

Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»

11

ІІІ

Бурлій Анатолій Віталійович

Німецька мова

20.

Мар’янчук Юлія Валеріївна

Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»

10

ІІІ

Демедюк Ірина Ігорівна

Німецька мова

 

Переможці ІІ (обласного) етапу
конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН
у 2015-2016 н.р

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Секція

1.

Бабчук Тетяна Анатоліївна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

Диплом “За оригінальність виступу”

Самсон Тетяна Миколаївна

Українська література

2.

Мурзак Юлія Юріївна

Лютізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10

Диплом “За оригінальність виступу”

Гайденко Олексій Федорович

Українська мова

3.

Пождема Олександра Василівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Клименко Юлія Ігорівна

Англійська мова

4.

Правдива Людмила Віталіївна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

І

Шевченко Ліна Вікторівна

Історія України

5.

Давиденко Анна Олександрівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів№1

10

ІІІ

Тишковська Алла Петрівна

Соціологія

6.

Кьоль Лаура

Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

10

ІІ

Ліщинська Валентина Василівна

Математика

7.

Мокрий Михайло Вікторович

Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

10

І

Ліщинська Валентина Василівна

Математичне моделювання

8.

Мартиросян Каріна Карапетівна

ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт», Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІ

Рихлик Тамара Іванівна

Географія та ланшафтознавство



 

Переможці обласного етапу учнівських творчих конкурсів
у 2015-2016 н.р

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

ПІП наукового керівника

Конкурс

1.

Вознюк Маргарита Юріївна

Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

8

ІІ

Гаврильчина Людмила Леонідівна

XVI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

2.

Агаєва Єлизавета Ільханівна

Димерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

5

ІІІ

Малашок Валентина Михайлівна

VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

3.

Костюченко Владислав Вікторович

Демидівська спеціалізована школа

10

ІІІ

Комаренко Надія Панасівна

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням. Номінація «Література»

 

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus