Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Переможці ІIІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 н.р.

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 н.р. та вчителів, які їх підготували!!!

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Дисципліна

1.

 

Сьомка Владислав Анатолійович

 

Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

8

ІІІ

Клименко Оксана Миколаївна

Українська мова і література

2.

ІІ

Торбенко Микола Васильович

 

Географія

3.

Несін Дарина Сергіївна

Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІІ

Малашок Валентина Михайлівна

Українська мова і література

4.

Шитіков Андрій Андрійович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

7

ІІІ

Гегельська Мілена Вікторівна

Математика

5.

 

Ющенко Олександр Олександрович

 

Вишгородська районна гімназія "Інтелект"

8

ІІІ

Черняхівська Галина Володимирівна

Математика

 

6.

ІІ

Нечипоренко Лариса Володимирівна

Фізика

7.

ІІІ

Гриценко Марина Миколаївна

Хімія

8.

Стеценко Людмила Вікторівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІІ

Рихлик Тамара Іванівна

Географія

9.

Халішхова Діана Валеріївна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я"

9

ІІ

Сіріченко Ольга Олександрівна

Англійська мова

10.

Савченко Карина Сергіївна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я"

10

ІІ

Гетьман Ольга Андріївна

Англійська мова

11.

Петранюк Олег Богданович

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я"

11

ІІ

Ярмолюк Олександра Костянтинівна

Англійська мова

12.

Козлова Олександра Іллівна

Вишгородська районна гімназія "Інтелект"

11

ІІІ

Михалко Тетяна Григорівна

Німецька мова

13.

Гриненко Анна Сергіївна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я"

10

ІІІ

Бурлій Анатолій Віталійович

Німецька мова

14.

Блажей Богдан Вадимович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

10

ІІІ

Коханич Михайло Григорович

Інформатика

15.

Бондарчук Олександр Борисович

Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8

ІІІ

Налапко Раїса Григорівна

Історія

16.

Пождема Олександра Василівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

ІІ

Петрук Галина Яківна

Російська мова та література

17.

Подобєдова Валентина Ігорівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

І

Канарська Марія Миколаївна

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

 

Бажаємо успіхів у навчанні та подальших перемог!

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus