Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Вітаємо!

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін у 2013/2014 н.р.  та вчителів, які їх підготували!!!

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня Назва навчального закладу Клас Місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Дисципліна
1. Серебряков Роман Олександрович  Вишгородська районна гімназія "Інтелект" 8 ІІІ Хоменко Світлана Леонідівна Фізика
2. Гриценко Вікторія Василівна Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 10 ІІ Конончук Наталія Миколаївна Екологія
3. Клименко Марія Анатоліївна Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я" 9 ІІІ Ткач  Оксана Михайлівна Укр. мова та література
4. Бадюк Олександр Олексійович Димерська гімназія 8 ІІІ Мартинчук Ольга Анатоліївна Історія
5. Лоза Владислав Володимирович Вишгородська районна гімназія "Інтелект" 9 ІІ Кисіль Раїса Леонтіївна Історія
6. Білоус Андрій Ігорович Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я" 11 ІІІ Свінчак Наталія Петрівна Фізична культура
7. Давиденко Тетяна Олегівна Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11 ІІІ
 
Селега Алла Іванівна Фізична культура
8. Бадюк Олександр Олексійович Димерська гімназія 8 ІІІ Вовченко Людмила Дмитрівна Біологія
9. Кочеткова Ольга Олександрівна Вишгородська спеціалізована школа "Сузір’я" 9 ІІІ Проценко Оксана Вікторівна Біологія
10. Дауді Аміна Мостафівна Димерська гімназія 11 ІІ Вовченко Людмила Дмитрівна Біологія
11. Стеценко Людмила Вікторівна Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 8 ІІІ Шкурко Лідія Іванівна Географія
12. Стороженко Владислав Олегович Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 7 ІІІ Гелалі Олена Іванівна Математика
13. Полуда Костянтин Олегович Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 8 ІІІ Карпінська Софія Іванівна Математика
14. Лисенко Таїсія Вікторівна Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 11 ІІІ Худик Наталія Валентинівна Обслуговуюча праця
15. Сахаров Святослав Сергійович Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 9 ІІ Коханич Михайло Григорович Інформаційні технології
16. Лоза Владислав Володимирович Вишгородська районна гімназія "Інтелект" 9 ІІІ Шубко Інна Василівна Російська мова та література
17. Рябченко Катерина Ігорівна Вишгородська районна гімназія "Інтелект" 11 ІІІ Михалко Тетяна Григорівна Німецька мова
18. Пєтухова Єлизавета Миколаївна Технічний ліцей НТУУ "КПІ" Вишгородської міської ради 10 ІІ Кашка Леся Олексіївна Англійська мова
19. Кириленко Антон Михайлович Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 9 ІІ Гетьман Ольга Андріївна Англійська мова
20. Семенюк Вікторія Володимирівна Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 11 ІІ Сіріченко Ольга Олександрівна Англійська мова
21. Іващенко Тетяна Вікторівна Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 11 ІІІ Трофімова Тетяна Анатоліївна Педагогіка і психологія
22. Стеценко Людмила Вікторівна Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 8 ІІІ Ліснічук Наталія Іллівна Світова література
23. Лоза Владислав Володимирович Вишгородська районна гімназія "Інтелект" 9 ІІІ Шубко Інна Василівна Світова література
24. Пироженко Вікторія Юріївна Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 6 ІІІ Герасимчук Інна Миколаївна Образотворче мистецтво
25. Подобєдова Валентина Ігорівна Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 8 ІІ Герасимчук Інна Миколаївна Образотворче мистецтво
26. Черних Микита Павлович Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 9 ІІІ Герасимчук Інна Миколаївна Образотворче мистецтво
27. Семенюк Вікторія Володимирівна Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 11 ІІІ Проценко Оксана Вікторівна Економіка
28. Кочетков Микита Олександрович Вишгородська спецілізована школа "Сузір'я" 11 ІІ Тищенко Валентина Миколаївна Астрономія

Бажаємо успіхів всім учасникам наступних олімпіад, конкурсів, турнірів!

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus