Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Працівники поліції в Глібівській ЗОШ І-ІІ ст.

9 січня до учнів Глібівської ЗОШ І-ІІ ст. завітали працівники поліції: старший інспектор ювенальної превенції Вишгородського відділу поліції Волуйко Наталя Анатоліївна, поліцейські групи реагування Снігур Анатолій Анатолійович та Нестеренко Андрій Анатолійович, які провели профілактичні бесіди щодо безпеки дорожнього руху. Безпека життєдіяльності школярів – один із пріоритетних напрямків робити педагогічного колективу школи. Щоб не допустити нещасних випадків та уникнути травматизму дітей на дорозі, спільно з поліцейськими було здійснено профілактичні заходи.

Варто відзначити, що учні початкових класів, до яких завітали поліцейські, продемонстрували добрі знання правил дорожнього руху. Правоохоронці нагадали малятам про необхідність неухильного їх дотримання та наголосили, що значна кількість дорожньо-транспортних пригод стається саме через недотримання дітьми Правил дорожнього руху.

Під час бесіди представники поліції ознайомили учнів з позиціями регулювальника, що дозволяють або забороняють рух пішоходів та транспортних засобів, нагадали сигнали світлофора та повторили основні Правила дорожнього руху.

Але найбільші враження у малят залишилися від патрульного автомобіля. Кожен з учнів мав можливість посидіти в кабіні автівки та відчути себе справжнім поліцейським.

Наприкінці зустрічі діти отримали світловідбиваючі стрічки, які вони зможуть прикріпити на свій одяг або ж портфель.Школярі подякували своїм гостям за надану важливу інформацію та пообіцяли, що завжди будуть пам'ятати та дотримуватися Правил дорожнього руху.

Автор: Любов Сироватка

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus