Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ДИВО-КАЗКА ЗИМИ

У нічний казковий час
Рік новий прийшов до нас.
Він приніс свої вітання
І найкращі побажання –
І людині, і родині,
І матусі Україні!

В кінці грудня 2017 року в закладі дошкільної освіти центрі розвитку дитини «Орлятко» Демидівської сільської ради відбулися новорічні свята. Пухнаста зелена ялиночка, лісова красуня, засяяла яскравими кульками та сріблястим дощиком. А вишукана «снігова завіса», яку прикрашали засніжені деревця, веселі зимові птахи, ажурні сніжинки, гірлянди, з’єднані в панно, створили чарівну атмосферу казкового дійства.

Дошкільнята дитячого садка були активними учасниками  свята. До новорічних хороводів запрошували дітей казкові герої: Новий рік, Снігуронька та її сестриці  - білесенькі Сніжиночки, Ялинки з Дзвіночками, лісові звірі. А щоб веселіше було святкувати, запросили жваві народні музики тут пограти. В садочок завітали  «гості» з Англії, які розповіли про свої новорічні та різдвяні  традиції в піснях, віршах, іграх.

Приємно здивували дітей і присутніх казкарка Шахразада та красуні східних країн незвичним, своєрідним таночком. З нетерпінням чекали діти Діда Мороза, і він не забарився. Вони радо розповідали йому вірші, гралися, танцювали, відгадували загадки. А його помічники – Годинник, Сніговичок із Собачкою,  допомогли знайти загублені в лісі подарунки, яких діти так довго чекали. Дід Мороз побажав  дітям та гостям:

Хай рік цей добро принесе в кожен дім,
Хай щастя і радість оселяться в нім,
Хай серце співає, душа молодіє,
Хай збудуться задуми, мрії, надії!

Автор: Л.М. Чхало, Н.М. Биховченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus