Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.!

Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Дисципліна

1.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

ІІІ

Мельник Олена Анатоліївна, Ткач Оксана Михайлівна

Українська мова та література

2.

Василець Валерія Романівна

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ІІІ

Тимошенко Любов Павлівна

Українська мова та література

3.

ДавиденкоАндрій Анатолійович

НВК «Димерська гімназія -ЗОШ І ступеня»

9

ІІІ

Старжинська Олена Іванівна

Географія

4.

Панашенко Роман Ігорович

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ступеня»

10

ІІІ

Ковальчук Наталія Василівна

Географія

5.

Сьомка Владислав Анатолійович

Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Торбенко Микола Васильович

Географія

6.

Нагорська Валерія Сергіївна

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ступеня»

11

ІІІ

Василенко Віра Вікторівна

Російська мова і література

7.

Косян Юлія Павлівна

ОЗНЗ Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10

ІІІ

Конончук Наталія Миколаївна

Екологія

8.

Сиваш Олег Анатолійович

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3

9

ІІІ

Петровська Ольга Вікторівна

Фізика

9.

Шитіков Андрій Андрійович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

ІІ

Гегельська Мілена Вікторівна

Фізика

10.

Асатрян Карина Тигранівна

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ступеня»

9

ІІІ

Бова Надія Іванівна

Правознавство

11.

Бойчун Дмитро Володимирович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

ІІІ

Борисевич Наталія Миколаївна

Правознавство

12.

Куделя Яна Володимирівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Тишковська Алла Петрівна

Правознавство

13.

Кулєбякіна Марія Станіславівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІ

Тишковська Алла Петрівна

Історія

14.

Кацімон Тетяна Андріївна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

ІІ

Шевченко Ліна Вікторівна

Історія

15.

Олійник Артем Юрійович

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Шостопаль Людмила Петрівна

Історія

16.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

II

Ясинська Фаїна Леонідівна

Хімія

17.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

І

Дмитренко Надія Сергіївна

Німецька мова

18.

Дрьоміна Надія Юріївна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

10

ІІІ

Єсікова Ірина Ігорівна

Німецька мова

19.

Сивко Інна Володимирівна

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10

ІІІ

Косько Тамара Михайлівна

Інформаційні технології

20.

Асатрян Карина Тигранівна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

9

ІІІ

Бондар Юлія Федорівна

Англійська мова

21.

Жостаутайте Рамінта Вікторівна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

І

Швець Наталія Володимирівна

Англійська мова

22.

Несторова Анастасія Дмитрівна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

10

ІІ

Жадан Тетяна Миколаївна

Англійська мова

23.

Ясинська Анна Олесівна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

ІІІ

Оксюта Юлія Станіславівна

Англійська мова

24.

Падалка Юлія Олександрівна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

8(7)

ІІІ

Герасимчук Інна Миколаївна

Образотворче мистецтво

25.

Пироженко Вікторія Юріївна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІ

Герасимчук Інна Миколаївна

Образотворче мистецтво

26.

Томляк  Дмитро Олегович

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІ

Осадчук Леся Вікторівна

Образотворче мистецтво

27.

Дзюба Микола Ярославович

Демидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9

ІІ

Левченко Микола Володимирович

Трудове навчання (технічна праця)

28.

Чеботарь Владислав Євгенійович

Литвинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ІІІ

Махновець Ігор Валерійович

Трудове навчання (технічна праця)

29.

Радченко Анастасія Сергіївна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІ

Канарська Марія Миколаївна

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

30.

Стецюк Андрій Олександрович

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ступеня»

10

ІІІ

Ковальчук Наталія Василівна

Економіка

31.

Олійник Артем Юрійович

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Чамро Світлана Вікторівна

Економіка

32.

Івченко Владислава Сергіївна

Синяківська загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів

8

ІІІ

Пасальська Валентина
Миколаївна

Зарубіжна
література

33.

Сьомка Владислав
Анатолійович

Димерська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Козіна Наталія
Володимирівна

Зарубіжна
література

34.

Стороженко Владислав
Олегович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
Вишгородської міськради

11

ІІІ

Ліщинська Валентина
Василівна

Математика

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus