Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Огляд-конкурс «Город на підвіконні»

Багатьом з нас весни хочеться задовго до її календарного приходу – ще коли тріщать морози і віють хуртовини. Для когось це тільки лише бажання, а наша малеча разом  зі своїми вихователями втілюють це бажання в життя.

Так у  нашому  ДНЗ(ЯС)КТ  «Пролісок»  Старопетрівської с/р  з 22січня по 31 січня пройшов огляд-конкурс «Город на підвіконні». За умовами конкурсу вихователі разом з дітьми планували свої посіви та насадження на підвіконні, продумували дизайн, зручність догляду, посильну працю дітей та практичне значення дитячої роботи.

Город на підвіконні – занятт я захоплююче і корисне. Діти спільно з вихователями створювали композиції, висівали зернятка овочів, садили картоплю, моркву, цибулю, поливали та з нетерпінням чекали перших сходів. Все це розвиває у дітей допитливість і спостережливість, формує навички дослідництва, розширює уявлення про те, як слід доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, грунту для рослин, розвиває пізнавальні творчі здібності вихованців.

Кожна вікова група зробила презентацію свого городу: діти показували інсценівки, співали пісні, розповідали вірші.

Праця усіх вікових груп була відзначена, а неординарні зелені куточки стали чудовою прикрасою інтер’єру групи, подарували дітям багато радості, та  долучили нове захоплення: вирощувати та доглядати за рослинами. Але найцінніше те, що діти можуть бачити результати своєї праці і навіть скуштувати під час обіду.

Автор: Світлана Бондаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus