Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Cвятковий тиждень між Днем Святого Миколая  і католицьким Різдвом

Немає вищої святині,
Як чисте свято доброти!

Доброта  і чуйність, співпереживання  і щиросердність, уміння розділити  чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити  в горі й біді – це завжди було в характері нашого  українського народу.

Ми живемо  у нелегкий  час. У душах  багатьох людей  хаос і байдужість… Знецінюються  моральні та духовні цінності.

Але це  не про нас: не  про нашу школу, не  про наших дітей. Адміністрація  школи та педагогічний колектив прагне  відродити у підростаючого покоління бажання  жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки  так ми зможемо виховати справжню людину з чистою душею і  добрим серцем. І нам це вдається.

22 грудня  2018 року, у  святковий тиждень між Днем Святого Миколая  і католицьким Різдвом, у Хотянівській  загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулися  благодійна вистава «Дюймовочка» за участю шкільної  театральної студії «Ретро з Хотянівки» (керівник Крупельницька  О.О.) та благодійний ярмарок солодощів.

Уже вкотре  юні актори шкільної  театралізованої студії  захоплювали глядачів своєю  майстерністю, талановитістю та  вишуканими костюмами, виготовленими  власноруч директором школи Тетяною Яківною  та батьками учнів.

Під час  вистави панувала  атмосфера добра, краси, замріяності, щастя, любові…

Добрий Казкар  у сяючому ковпачку, крихітна  Дюймовочка у червоній сукні, щаслива  Жінка і вродлива Чаклунка, окраса стилізованого  озерця – Жабки, чарівні Метелики із золотими крильцями, Мишка – красуня  з ангельським голосочком, тендітна Ластівка, мудрий поважний Кріт – Скрипаль  зі своїми друзями, рухливі стильні Жучки з примхливими подругами і замріяний  красень – Принц Ельфів серед блакитнооких танцівниць Квіточок. Ці маленькі казкові   актори зачарували усіх присутніх. Це було дивовижно!

Після вистави  відбувся благодійний  ярмарок солодощів. Кількість  та різноманіття смаколиків задовольнили  б будь-якого гурмана – тортики, пироги, кекси, тістечка, печиво, вафлі, піцци, бутерброди, фрукти, желе, мармелад, цукерки, напої – чого  тільки не було! Столи були прикрашені  новорічними сувенірами.

На виставу  і ярмарок завітало  багато гостей – вчителів, батьків, школярів і  просто небайдужих людей. Учні і батьки гостинно  запрошували до свого столу, рекламували товар, у  який було вкладено часточку душі. Ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно  дружно і надзвичайно смачно. Усі отримали неабияке задоволення.

А найприємнішим  є те, що захід став  місією доброчинності . Було  зібрано 16 тисяч гривень, які передано  нашому учневі 2 класу Ступаку Павлику. Цей  хлопчик з особливими потребами другий рік навчається  у нашій школі, він не може самостійно ходити. Та незважаючи  на це, усі учні, без винятку, встигли його полюбити і готові  допомогти. Павлик потребує життєво необхідної операції. А у майбутньому  він мріє станцювати вальс зі своєю подружкою.

Ми віримо: мрія  Павлика обов’язково  здійсниться! Ми усі, - і  учні, і вчителі, і батьки, - готові  йому допомогти здійснити мрію.

Давайте  творити добро  разом!

Автор: Бендик Т.О.

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus