Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Заняття школи резерву управлінських кадрів

13 грудня 2018 року на базі ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося заняття районної школи резерву управлінських кадрів, темою якого стало питання «Управління  позакласною роботою – засіб соціальної адаптації учнів, умови розвитку їх нахилів та здібностей».  У роботі взяли участь педагогічні працівники, зараховані до кадрового резерву, із 11 навчальних закладів району.

    Методист районного методичного кабінету відділу освіти Шматко О.А. у своєму виступі звернула увагу на важливість створення цілісної моделі виховної системи закладу освіти в умовах Нової української школи.

   Змістовною, цікавою та емоційною була презентація закладу, з якою ознайомив присутніх директор ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Микитчик М.А., звернувши увагу на необхідність єдності дій адміністрації школи з метою формування єдиного виховного простору.

    Заступник директора з виховної роботи Осадча Л.В. розкрила основи виховної системи закладу, розповіла про педагогіку співробітництва, сучасні підходи щодо організації виховної роботи в закладі.   Виховна система закладу ґрунтується на використанні різноманітних форм і методів виховної роботи, які формують національну самосвідомість учнів, прищеплюють їм любов до рідного краю, забезпечують взаємозв’язок поколінь, виховують повагу до людей та традицій нашого народу. Як підтвердження цього, на кінець заняття учні та вчителі показали цікаве та захоплююче  дійство, присвячене народному обрядовому святу – дню Святого Андрія Первозванного, яке припало саме на цей день.

    Підводячи підсумки заняття, учасники звернули увагу на особливості системи виховної роботи школи,  створення у ній сприятливих умов для самореалізації особистості відповідно до її інтересів та суспільних вимог. Висловили вдячність адміністрації школи, всьому педагогічному колективу за організацію та проведення заняття.

Автор: Лідія Чумаченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus