Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

У День Святого Миколая, 19 грудня, відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з талановитою молоддю України. До Маріїнського палацу з’їхалися найкращі учні різних регіонів. Серед них – і Тетяна Кацімон, учениця 11 класу Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Маріїнський палац, де зазвичай проводяться державні заходи найвищого рівня, став місцем зустрічі талановитих дітей. «Ви сьогодні найповажніші гості, можливо, навіть і не гості, а господарі країни», – сказав Петро Порошенко дітям.

Президент зазначив: «Дуже важливо, що ви збираєтесь рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань – нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу».

Марина Порошенко, своєю чергою, наголосила, що саме молоде талановите покоління українців продовжуватиме створювати незалежну європейську Українську державу. «Ви будете новими лідерами змін», – звернулася дружина Президента до талановитої молоді України.

Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні й дуже талановиті. Ви маєте безліч цікавих і прогресивних ідей, і це надихає на віру в щасливе майбутнє нашої країни».

Учасники зустрічі подякували Президентові й Першій леді за підтримку проектів молодих науковців та винахідників.

Лише п’ятьом учням Київщини пощастило стати учасниками зустрічі з Президентом України. Це – переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів та змагань із Вишгородського, Згурівського, Таращанського районів, міст Ірпеня та Броварів.

Вітаємо Тетяну Кацімон із пам’ятною подією в її житті та загалом Вишгородщини. Пишаємося!

Автор: Юлія Набок-Бабенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus