Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Петрівські джури» взяли участь у Всеукраїнському зборі гри «Сокіл» («Джура»)

Протягом 7-9 грудня в Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування в межах військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Київську область на зборі презентував рій «Петрівські джури» Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Вишгородського району.

У п’ятницю, 7 грудня, до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з'їхалися команди юних джур із 24 областей України та м. Києва. Відповідно до умов участі в зборі могли взяти участь четверо учнів 11-14 років і один учень 15-17 років. Оскільки на цьогорічному обласному етапі джури з Нових Петрівець були одними з наймолодших, але перспективних учасників, тому й пощастило нашому рою взяти участь у зборі. Учасниками Всеукраїнського збору від «Петрівських джур» стали Владислава Устінова (8 кл.), Богдан Мальований (8 кл.), Юрій Росліков (8 кл.), Денис Шелест (9 кл.) та Вікторія Красна (10 кл.).

Рої 24 областей та м. Києва було поділено на шість куренів. Разом із Київщиною до одного куреня також увійшли Кіровоградська, Луганська та Львівська області. Почесно, що курінною обрано Вікторію Красну – ученицю Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Щодня джури з різних регіонів збиралися на вранішнє та вечірнє коло, брали участь у різноманітних майстер-класах, практичних заняттях, презентаціях, екскурсіях та рольових іграх. Особливо емоційною та цікавою для дітей видалася військово-тактична гра «Лазертаг».

Велика радість для джур – це спілкування з представниками різних областей, нові знайомства та друзі. Попри територіальне й подеколи ментальне різноманіття, діти демонстрували єдність і згуртованість.

Дякуємо всім організаторам і учасникам за гарний привід для зустрічі, нових знайомств та безцінного досвіду. Втомлені та щасливі, діти поверталися додому, маючи в Інстаграмі десятки нових контактів – зі світу реального, з Всеукраїнського збору гри «Сокіл» («Джура »).

Без сумніву, «Джура» – це потужний ресурс для виховання. І не лише патріотичного, а й загальнолюдського. Всеукраїнські збори джур згуртовують і загартовують, тож варті продовження.

Автор: Юлія Набок-Бабенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus