Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Районний семінар-практикум учителів хімії та біології

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Вишгородської РДА 26 ж овтня 2017 року на базі Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум учителів хімії та біології. Учасники семінару побували на майстер-класі зі створення власного блогу (учитель інформатики Махновець І.В.), ознайомилися з презентацією власного досвіду вчителя хімії та біології Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Розвиток критичного мислення учнів на уроках хімії та біології» (учитель хімії та біології Данюк М. В.).

Учасники тренінгу дізналися про сучасні підходи до формування інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, переваги й можливості використання «блогу вчителя» у різних видах діяльності, в т.ч. у плануванні й організаційній роботі, електронному документообігу, комунікації  та підтримці зворотного зв’язку закладу з громадськістю.

Майстер – клас провів учитель інформатики Литвинівської школи Махновець Ігор Валерійович. Під час тренінгу вчителі  мали можливість відчути себе у ролі учнів.  Всі учасники старанно працювали над створенням власного блогу. Проте, як зауважив Ігор Валерійович , «створення блогів - це лише перший крок, не забувайте постійно оновлювати інформацію, ділитися вашими думками та корисною інформацією». Вчитель хімії та біології Данюк Мирослава Василівна  презентувала власний досвід роботи, який спрямований на формування здатності учнів застосовувати одержані знання на практиці.

Вчителем було підготовлено та представлено презентацію власного досвіду на тему: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках хімії та біології». Під час презентації досвіду Мирослава Василівна пояснила, як вона будує структуру навчального заняття з використанням методів критичного мислення та розповіла про особливості організації навчання з використанням методів критичного мислення на своїх уроках.

Автор: Оксана Проценко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus