Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Тиждень протипожежних заходів у «Проліску»

В період з 30 жовтня по 3 листопада в нашому ДНЗ(ЯС)КТ «Пролісок» Старопетрівської с/р пройшов тиждень протипожежних заходів.

В рамках тижневика були проведені практичні заняття та навчання з персоналом і вихованцями садочка з відпрацюванням дій під час можливої надзвичайної ситуації. З дітьми були проведені тематичні заняття: «Вогонь злий і добрий», «Вогонь – друг, вогонь – ворог»; бесіди: «Як поводити себе під час пожежі», «Екстремальні телефонні номери», «Сірники – не іграшка!»; конкурси: «Учасники надзвичайних ситуацій», «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!».

Цікаво та змістовно пройшла бесіда рятувальників з дітьми щодо безпечного поводження з вогнем. Розглядались та обговорювались різні ситуації які можуть трапитись, якщо не бути обережними. З працівниками садочка рятувальники також провели практичну роботу про те, як правильно гасити пожежу та користуватись вогнегасником. Такі навчання вкрай важливі, бо всі повинні пам’ятати: «Вогонь наш друг, та не завжди – чекати можна від нього біди!»

Автор: Світлана Бондаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus