Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Екскурсія до країни знань

Підготовка дітей  до навчання у школі  одне із важливих завдань Вишгородського  дошкільного навчального закладу «Чебурашка». У нашому садочку чотири старші групи. А це майбутні школярі, які через рік вирушать у нове, незвідане життя.

Ставлення дитини до навчання формується задовго до того, як вона переступить шкільний поріг. Важливу роль тут відіграє інформація про школу і спосіб її подачі батьками та вихователями закладу.

Під час проведення освітнього процесу вихователі читають твори художньої літератури, організовують сюжетно-рольові ігри, проводять бесіди та інші види діяльності, які дають можливість ознайомлювати дітей з шкільним життям.

23 жовтня 2017 року вихователь старшої групи Славінська Наталія Миколаївнв провела екскурсію із своїми вихованцями до Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Допомогла організувати захід заступник директора з навчально-виховної роботи Міщененко Олена Іванівна. Вчителі Грицик Тетяна Володимирівна та Михайлюк Валентина Іллівна ознайомили майбутніх першокласників з приміщенням школи, провели бесіду про школу, про те, для чого ходять до школи, яке приладдя необхідно мати школярам, яким повинен бути учень та ознайомили з підручниками.

Дошкільнята вперше посиділи за партами та з цікавістю слухали розповіді вчителів. Робота з наступності між дошкільною та початковою ланками освіти у нашому дошкільному закладі проводиться в системі. Ми переконані, що проведення таких заходів сприяє забезпеченню готовності дітей до шкільного життя.

Автор: Віра Лантушенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus