Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Відкриті заняття з екологічного виховання дошкільників в ДНЗ ЯС (КТ) «Веселка» Гаврилівської с/ради

В ДНЗ “Веселка» пройшла педрада  та проведено відкриті заняття з теми «Екологічне виховання дошкільників». Мета екологічної освіти і виховання дошкільників  - формування системи наукових знань, поглядів, переконань, які закладають основи відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища.  Наша мета, виховати дошкільників екологічно грамотними. Педагоги ставлять чіткі завдання, які вирішують з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей.

Заняття-подорож екологічною стежиною «У чудовий світ природи» в старшій групі «Сонечко» провела Савченко Наталія Іванівна, цікава подорож завершилась виготовленням лепбука та посадкою вишні на майданчику групи. На  відкритому занятті на тему «Комахи – наші найменші друзі» вихователь Гриценко Наталія Григорівна ознайомила дітей з корисними і шкідливими комахами, використавши багато наочності, дидактичних та розвиваючих ігор. А от на занятті по зображувальній діяльності діти старшої групи «Незабудка», мали змогу порівняти чудову осінь на картинах українських художників   Олексія Шовкуненко та Сергія Шишкова та  фото вирубаних  та засмічених лісів. Нетрадиційно малювали птахів кавою. Засвоїти цю методику допомагала дітям керівник по  зображувальній діяльності Татарин Ірина Михайлівна.

А от на заняттях у вихователів Гук Марини Тимофіївни та Федосенко Ольги Сергіївни малюки молодшої групи «Калинка» та середньої «Ромашка» були в гостях у лісових мешканців. Дарували їм гостинці, прибрали «сміття» в лісі, допомагали знайти їхні нірки, складали з частин ціле, вибудовували логічний ланцюжок «Чому це відноситься до лісу?», повторили правила поведінки в лісі, відгадували яка пташка співає та загадки про звірят.

Автор: Ніна Якубчик

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus