Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Класна робота!

Вже скоро відкриє двері своїм вихованцям наша школа і розпочнеться складна,  але цікава робота: вчителі будуть вчити, діти навчатися. Та чи все буде так само , як минулого року? Звісно, ні! Багато цікавих сюрпризів підготували вчителі Новопетрівської ЗОШ №3 своїм маленьким друзям! Вже досить звичною стала для учнів школи проектна діяльність. Наукові відеоролики, відзняті ними, не перший рік радують школярів, батьків та старших наставників. Наступного року ми плануємо продовжити цю практику, зробивши всі проекти інтегрованими та доступними глядачам в медіапросторі. Для цього, в школу запрошено до співпраці фахівців галузі медіакомунікацій, маркетингу, носій англійської мови, знавці методики критичного мислення, - всі вони, разом із вчителями, озброївшись міцними знаннями, будуть розвивати в учнях  компетентності, що допоможуть застосовувати здобуті знання в подальшому житті. Також, за участі Новопетрівського соціального центру, в школі буде відкрито клуб розвитку лідерських якостей.

Під час осінніх канікул в наших учнів буде можливість відвідати курс з програмування, що пройде на базі школи за участі фахівців з Центру Робототехніки Boteon. Згодом ми зробимо цей курс доступним  для всіх учнів села.

Продовжиться співпраця з Малою академією наук України.

Але новини торкнуться не лише старшокласників.  1 вересня початківці не просто повернуться до школи, вони прийдуть до казкової країни знань, яку , з великою любов'ю,  своїми руками створили для них працівники школи. Новобранці-першокласники будуть протоптувати  нову стежинку знань за програмою "Росток".

Багато мрій є  у наших вчителів! Особливо приємним є те, що всі вони поступово втілюються в життя.

Автор: Наталія Школьна

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus