Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Підсумки фестивалю «Джерело батьківських знань» - ДНЗ (ясла-садок) «Золотий ключик» Вишгородської міської ради

«У співпраці – результат»

У відео презентується система роботи з батьками в ДНЗ (я/с) «Золотий ключик» Вишгородської міської ради.

Колектив ДНЗ (ясла-садок) «Золотий ключик» Вишгородської міської ради Київської області приділяє найбільшу увагу педагогічній освіті батьків вихованців.

Зацікавленість педагогів в успіху сімейного виховання, доброзичливий контакт, полегшують педагогічну взаємодію, сприяють формуванню педагогічної культури батьків.Наші педагоги використовують в роботі з батьками актуальні питання для групових дискусій, круглих столів, консультацій.  Дієвою є консультативна допомога соціально-психологічної служби ДНЗ «Золотий ключик», яка спрямовує свою діяльність на здійснення соціально-педагогічного патронату дітей,  допомогу і забезпечення педагогічного всеобучу батьків та інших членів родини; правову просвіту батьків, профілактику насилля в родині.

Корисна інформація від педагогів-фахівців є на сайті ДНЗ «Золотий ключик», що постійно оновлюється.

До уваги батьків  постійно  готуємо фотовиставки, де висвітлюємо життєдіяльність дітей  дошкільному закладі.Часто проводимо тематичні конкурси батьківських робіт.Спільне виготовлення робіт для конкурсів спонукає батьків і дітей до креативності і творчого пошуку.

Активно залучаємо батьків до життя закладу. Батьки наших малят є постійними учасниками спортивних свят та розваг.  Постійно долучаємо до занять, запрошуємо супроводжувати дітей на екскурсіях, проводимо дні відкритих дверей.

Спільна участь батьківської громадськості, колективу ДНЗ і міської влади сприяє залученню спонсорської допомоги,  поліпшенню матеріально-технічного забезпечення нашого закладу.

Завдяки злагодженій педагогічній взаємодії ми маємо творчо налаштован их педагогів і вдячних батьків.

Автор: Світлана Омецинська

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus