Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

МОВНИЙ ТАБІР НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст..»

На базі НВК « Гімназія « Інтелект» - ЗОШ І ступеня з 29 травня працює мовно-оздоровчий табір, метою якого є залучення учнів гімназії до вивчення іноземної мови у новому форматі, розвиток життєвих вмінь та цінностей, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21 століття.

Діти залюбки беруть участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись англійською мовою.

Заняття для учнів початкових і середніх класів побудовані за принципами освітнього підходуCLIL (ContentandLanguageIntegratedLearning),  в якому вивчення іноземної мови поєднується з фаховими темами, таких як : геграфія ( вивчення назв європейських країн та їхнє розташування на карті), мистецтво ( музичне, образотворче, театральне), біологія ( класифікація тварин, тощо), математика ( геометричні фігури, тощо), основи здоров’я ( здоровий спосіб життя, здорове харчування).

Вивчали етикет та манери за столом, відвідували ресторан, складали меню, готували, куштували і дегустували різні страви, вивчали кухню країн світу. Під час конкурсу « Нумо, дівчата та хлоп’ята» табористи проявили неабияку креативність у конкурсах та квестах. Також учні спробували себе у ролі телеведучих та інших працівників засобів масової інформації.

Робота табору триває …!

Автор: Інна Шубко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus