Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт»

Чемпіонат комп’ютерних талантів
«Золотий Байт»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.10.2013 року №1/9-723 «Про чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий байт» з вересня 2013 року в Україні вшосте проводиться чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт», який цього року став міжнародним та зібрав учасників з різних країн світу.

Організатором Чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ», а партнерами виступають лідери IT-галузі, такі як Microsoft, Adobe, Cisco, Intel Інком, Luxoft, а також цілий ряд провідних міжнародних ІТ-компаній.
Основною метою Чемпіонату є популяризація галузі інформаційних технологій та посилення престижу України в даній сфері на міжнародній арені, завдяки виявленню студентів, які здатні гідно представити нашу країну на технологічних змагання світового рівня.

«Золотий Байт» є некомерційним проектом – участь у ньому безкоштовна для всіх. До участі допускаються школярі, студенти та випускники всіх навчальних закладів.

З огляду на вищезазначене просимо надати інформаційну та організаційну підтримку заходів, пов’язаних з Міжнародним чемпіонатом комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2014».

Детальна інформація та реєстрація на сайті http://www.goldenbyte.org.

Інформацію щодо участі у Чемпіонаті можна отримати за тел. (044) 537-22-60, директор Академії «Шаг» Довгаль Іван Іванович.

Автор: Галина Філоненко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus