Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Обласний майстер-клас у ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ст.

31 жовтня2019 року на базі  ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний майстер-клас для вчителів початкових класів з теми: «Реалізація компетентнісного та діяльнісного підходів у процесі навчання молодших школярів для вчителів початкових класів».   Метою проведеннямайстер-класубуло ознайомлення слухачів з інформаційно-цифровою компетентністю, яка передбачає впевнене застосування інформаційно-комунікаційних технологій  у навчально-виховному процесі, зокрема використання інтерактивної дошки.

На початку засідання виступив  директор школи Микола Артемович Микитчик , який ознайомив з основними пріоритетами навчального закладу.

Продовжила роботу один з керівників майстер-класу, вчитель-методист нашої школи  Голікова Наталія Іванівна , яка провела науково-методичний лекторій «Інтерактивна дошка – сучасний метод навчання молодших школярів».

Суттєву зацікавленість у слухачів викликала презентація власного досвіду вчителя–методиста ,  керівника майстер класу  Микитчик Олени Іванівни. Тема презентації « Використання інтерактивної дошки та інших ІКТ як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства ».

На майстер-класі були присутні методист відділу початкового навчання КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Романюк Ольга Володимирівна та методист початкового навчання районного відділу освіти Ткач Тетяна Іванівна

Цікаві зустрічі, обмін думками, жваве обговорення актуальних освітніх проблем, творча та дружня атмосфера – все це на обласному майстер-класіКількість учасників семінару – 26 осіб.

Автор: Людмила Осадча

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus