Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

Замало бути обізнаним у новихідеях,
потрібно знати, де можнаїхвикористати,
вміти з ними поводитись, а не лишезахоплюватись.

Майкл Фурман

Саме під таким гаслом 22.10.2019 року набазі НВК «Димерськагімназія-ЗОШ І ступеня» пройшло засідання Школи молодого вчителя. Семінар – практикум з елементами флеш-тренінгумавактуальну тему – «Урок в умовах модернізації змісту освіти». У роботі семінару брали участь молоді спеціалісти району, Л.М. Чумаченко, методист районного методичного кабінетуВишгородської РДА, адміністрація та вчителі НВК.

Мета семінар у– ознайомлення молодих спеціалістів з методичними вимогами до сучасного уроку, надання методичної допомоги молодим учителям з питання підготовки та проведення компетентнісно зорієнтованого уроку.

Учасники семінарупереглянули  фрагменти навчальних занять в 1-2 класах НУШ, взяли активну участь у тренінгу «Сучасний урок як засіб підвищення якості освітнього процесу», у дискусійній каруселі з питань виховної роботи, флеш-тренінг «Профілактика емоційної дезадаптації: що робити зі злістю».

Під час обговоренняучасникизасіданняобмінялися думками щодо важливості питання формування цілей та визначення очікуваних результатів компетентнісно зорієнтованого уроку.

Семінарпройшов у творчійатмосфері, молодіспеціалістиотрималицікаву й кориснуінформацію.

Школа молодого вчителя – цетворчеоб’єднаннямолодихпедагогів, кожен з якихпрагнедосягти вершин педагогічноїмайстерності.

Автор: Світлана Шак

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus