Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Viva» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь»

11 жовтня 2019 року студія пластики і танцю «VIVA» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» стали учасниками ХХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь», який відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за підтримки Міністерства культури України.

Метою фестивалю є презентація творчих досягнень художніх колективів, створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, створення здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями, встановлення творчих контактів, обмін творчим досвідом, демонстрація майстерності, пошук нових форм і вдосконалення старих, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді.

Наші гімнастки презентували дві композиції у хореографічній номінації і вибороли ІІ призове місце.Для дівчаток це був перший досвід участі у фестивалі міжнародного рівня – тож їхній конкурсний дебют був успішним. А також отримали безцінний творчий досвід, ознайомившись з номерами інших колективів.

Вітаємо вихованок «Viva» та їх керівника Діну Зав’ялову із перемогоюй зичимо подальших творчих здобутків!

 

 

Автор тексту – Олена Титаренко, художній керівник Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор фото – Діна Зав’ялова, керівник студії естрадно-спортивного танцю «Viva»Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор: Олена Титаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus