Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ТЕРИТОРІЯ IQ у «ДИВОСВІТІ»

Розпочався творчий сезон у «ДИВОСВІТІ», а з ним – і сезон інтелектуальних ігор для шкільних команд району. Осіння серія ігор, як завжди, почалася з інтелектуального квесту «ТЕРИТОРІЯ IQ», для якого цього року автори проекту Катерина Караваєва та Інна Заблоцька обрали тему «ЦІКАВА ШКОЛА». Учасники гри – 10 команд школярів – мали подолати 10 етапів квесту, що відповідали певним шкільним предметам. Не зважаючи на осінню погоду, грали завзято, боротьба за топові позиції у рейтингу найрозумніших видалася енергійною і запеклою. Головоломок було чимало, цікавинок – вдосталь, нових знань та досвіду – ціла купа, вражень – безліч.

За результатами гри, остаточну крапку в якій поставив підсумковий іспит, команди отримали нагороди. Дипломами «За жагу до перемоги» були відзначені команди Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. та НВК «Синяківський хіміко-технологічний ліцей» - заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.». Дипломи «За добрий результат» отримали команди Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., Технічного ліцею «НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ст.» та Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Найкращий результат показали команди Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» та Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст. - тож у них дипломи «За відмінний результат».

Інтелектуальний ДИВО-клуб зібрався – отже, осіння серія ігор стартувала. До зустрічі на турнірах найрозумніших!

Автор фото – Ольга Думанська, керівник гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор: Олена Титаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus