Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ЩЕДРІ ДАРИ ОСЕНІ

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Ми любимо її за яскраві барви та довгоочікувані зустрічі з друзями, за лісові галявини повні грибів, стиглі плоди в садах. Золотокоса Осінь приносить нам чимало сюрпризів.

І ось вона знову прийшла в ДНЗЦРД «Орлятко» на виставку квітів та овочів під назвою «Поділилась осінь з нами щедрими дарами». Така виставка є традицією в нашому чудовому дитячому садку. Композиції, виготовлені батьками та вихованцями, педагогами вражають своєю неповторністю, різнобарв’ям. Нікого не залишили байдужими чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові та овочеві роботи, прикрашені дарами осені, зокрема пожовклим листям: «Золотого урожаю знов прийшла до нас пора», «Весела подорож», «На подвір’ї у бабусі», «Квітковий хоровод», «Осінь радісна пора, любить осінь дітвора», «У нашого Омелечка невеличка сімеєчка»,  «Два півники». Деякі, сповнені глибоким символічним змістом та національним колоритом:  «Україна моя, золоті шумлять поля», «Козацькому роду нема переводу», «Україно, ненько мила, ти не впала на коліна», «Яка чарівна ніч на Україні», «Нам треба злагода, а зла не треба, хай усміхнеться земля і небо». Інші  – тонким гумором, притаманним лише творчій душі дитини:  «Солодкі мрії Поросятка і Сови»,  «Лісовий дарунок», «Їжачок-ласунчик», «Равлик з Черепахою друзі давні, бо хатинки мають гарні», «А я все дивлюся куди покочуся». А що ж у світі може бути прекраснішим за квіти? Айстри із калиною закружляли у хороводі, троянди зачарували ароматом дошкільний заклад, а чорнобривці ніби розповідають кожному, що їх «насіяла мати».

Щедрі дари природи надихають і допомагають у повсякденній творчій роботі вихователів із вихованцями, нагадуючи постійно про те, що тільки в природі є все досконалим, неповторним, оригінальним і прекрасним, і за це ще раз хочеться подякувати всім, за чудову, цікаву виставку, зроблену з душею.

Автор: Лідія Чхало

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus