Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

БУДЬМО РАДІСНІ Й ЗДОРОВІ, СПРИТНІ, ДУЖІ ТА БАДЬОРІ!

День здоров’я – це спортивно-масовий захід, який створює умови для активної рухової діяльності дітей, створює святковий настрій, дарує позитивні емоції, пробуджує інтерес до фізкультури і спорту в усіх учасників освітнього процесу, об’єднує дорослих і дітей спільною метою – бути здоровим і дає змогу оцінити їх досягнення.

При цьому якісний результат в організації й проведенні заходу може гарантувати лише чітко спланована, системна робота всього педагогічного колективу дошкільного закладу. Така робота була проведена педагогами ДНЗЦРД «Орлятко» в кінці березня цього року.

Особливо насичена  в цей  день   діяльність інструктора з фізкультури. Були  проведені спортивні свята, які є  найефективнішими і найцікавішими для дошкільників. Під час спортивних вправ, естафет, змагань, казкових подорожей діти закріпили набуті знання та навички і навчились піклуватися про здоров’я – своє та близьких людей.

Діти середніх груп ознайомили Поросятко Бруднулю з правилам здоров’я: вони починали ранок з «Веселої ранкової руханки», вправ з обручами,  розповідали вірші, проганяли злого Апчиха (вправи на м’ячах з ріжками), танцювали танець «Чистота» та гралися у веселі весняні ігри.

Старші дошкільнята здійснили подорож до «Зоопарку ХІІ місяців», щоб допомогти Лікарю Айболиту вилікувати Лева Людвіга. Свято було насичене різноманітними формами фізкультурно-оздоровчої роботи: різновидами ходьби, бігу, загальнорозвиваючими вправами з малим м’ячем, комплексом вправ по методиці М.Єфименка «Ранок в зоопарку», цікавими естафетами та іграми. А наприкінці свята всім запам’яталася  танцювальна композиція  граційних тигриць та левиць і веселий танець «Африка» з брязкальцями та султанчиками.

Батьки були не тільки глядачами на святах, а й активними їх учасниками, так як одним з пріоритетних напрямків у роботі нашого педагогічного колективу є формування почуття єдності між батьками і педагогами. Адже наше спільне завдання: навчити  дитину свідомо ставитися до життя -   найвищого дару природи, розуміти пріоритет здорового способу життя,  як чинника збереження і зміцнення здоров’я.

Автор: Биховченко Н.М.

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus