Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Тиждень сучасного заняття» у ДНЗ(ЯС) КТ «Веселка» Гаврилівської сільської ради

З 13 по 22 листопада 2017 року  в ДНЗ  «Веселка» пройшов «Тиждень сучасного заняття».

Проводячи тиждень сучасних занять, педагоги ДНЗ так організувати життя малят, щоб саме воно стало своєрідним, захоплюючим заняттям, у процесі якого без перевантаження, з радістю діти набувають необхідних знань і вмінь, повноцінно розвивають свої здібності. Заняття були цікавими і приємними для дітей, насиченими ігровими прийомами, елементами гри-драматизації, розвивали пізнавальні здібності дітей, моральні та естетичні якості.

Заняття пройшли на високому методичному рівні. Діти  знають державні символи, називають столицю,великі міста України, її моря , річки, найвищу гору,  своє село, адресу, професії батьків, знають хто працює в дитсадку, як кого звати .

Слід відмітити, що діти в усіх вікових групах мають відмінні знання з природи: називають пори року, осінні зміни в природі, як до зими готуються звірі, називають перелітних і зимуючих птахів, знають як їм допомагати взимку, в групі «Барвінок» вихователь Скалівенко Алла Василівна залучила батьків і показала практичне втілення допомоги пташкам, розвісивши на майданчику годівниці для пташок з кормом.

Заняття починалися сюрпризним моментом в молодших групах, сюжетні «Прогулянка в ліс», «Екскурсія на поїзді» (гр. «Барвінок», «Сонечко»), до дітей в гості приходили Ведмедик, якому діти групи «Віночок»  співали голосні букви, Незнайко, який виконав усі завдання з помилками  і дітям гр. «Сонечко» довелося їх виправляти, була і Мудра Сова, і полохливий зайчик.

Вихователі використовували багато логічних ігор. Шубка Ніна Віталіївна традиційно використала багато розвиваючих,  ігор: «Логічний поїзд», «Водії» (цифри, геометричні фігури), «Хто швидше добереться додому», гра на орієнтування в просторі з геометричними фігурами, «Знайди такий ряд фігур» та ін.

В старших групах діти знають склад числа з двох менших, суміжні числа, порядкову і зворотну лічбу, розв’язують задачі та приклади. Вміло діти ремонтували килимок геометричними фігурами (гр. «Барвінок»).

В молодшій групі «Бджілки» вихователь Гриценко Наталія Григорівна підібрала такі ігри, що діти працюючи з дидактичним матеріалом, іграшками,  самі робили  висновки про більше, менше, один і багато, самі сортували м’ячики по кольорах, експериментували в які ворітця широкі чи вузькі можна прокотити м’ячик, де знаходиться іграшка відносно стільчика.

Слід відмітити , що дітям дуже подобається читання віршів за схемою , за картинками, малюнками, речень за графічними стрічками, описування предметів способом мнемотехніки (гр. «Калинка», «Казочка», «Колосок»).

Діти середніх груп знають голосні звуки і букви, деякі приголосні, зі знайомими буквами читають склади, а діти групи «Віночок» почали читати за посібником Л. Шелестової «Вчимося читати».

В ході проведення даного тематичного тижня вихователі усіх вікових груп виявили свій творчий підхід до запровадження навчально-виховного процесу, використовуючи в своїх заняттях сучасні технології для розвитку особистості дитини.

Під час проведення тижня сучасних занять до ДНЗ запрошувалися батьки, які змогли пересвідчитися, що заняття є важливою формою, яка дозволяє комплексно вирішити поставлені перед вихователем і дітьми завдання, вихователь під час заняття спонукає дошкільнят знаходити нестандартне вирішення проблем, заохочує до самостійного пошуку інформації, надає можливості прояву креативних якостей дитини та допомагає дитині зростати як особистості.

Автор: Ніна Якубчик

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus