Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Happy friends» у Новопетрівській школі №1

Мовний табір «Happy friends» – це цікаве, яскраве, пізнавальне вивчення англійської мови в Новопетрівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Щодня на учнів чекають тематичні заходи, підготовка і презентація проектів, відеоперегляди, розваги та веселі ігри на природі.

Перший день у таборі став незвичайним: «Happy friends» помандрували до зоопарку «12 місяців», де мали нагоду не лише побачити екзотичних тварин, а й вивчити їхні назви. І таблички англійською мовою цьому теж сприяли. Дякуємо за поїздку Благодійному фонду Р. Буковського.

А далі що не день – то нова історія. Учитель англійської мови Інна Миколаївна Леденьова постійно готує щось нове та цікаве для своїх вихованців. Учні вивчали рослини й тварини, будинки та вулиці, права й обов’язки. Різноманітні ребуси, кросворди, проекти, презентації, фільми й мультфільми, малюнки, пісні та навіть танці – усе це має місце в мовному таборі «Happy friends». Вірними помічниками Інни Миколаївни є учні-волонтери: Максим Ковальчук (5-Б клас), Діана Коновал (8 клас), Яна Куделя та Артем Олійник (10 клас). У догляді за дітьми допомагають учителі початкових класів. Роботою табору керує заступник директора з виховної роботи Л.П. Шостопаль.

Окрім цікавого навчання, у «Happy friends» є ще й веселе дозвілля. Усі перерви відбуваються на вулиці, де учні грають у різноманітні англійські та українські ігри. Малюнки на асфальті – таке теж практикують у мовному таборі.

Загалом у таборі беруть участь 30 учнів з 2-4 класів. «Happy friends» – це щасливі діти, адже вивчають англійську мову цікаво, оригінально, весело.

Автор: Юлія Набок-Бабенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus