Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Перемога вихованки «Дивосвіту» на «Прес-весні 2020»

Вітаємо Ксенію Уткіну, студію «Школа журналістики» та її керівника Ольгу Думанську з І місцем у номінації «Журналістська робота» XVIII Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Гурток «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» є постійним учасником цього щорічного міжнародного і найбільшого в Україні свята дитячо-юнацької журналістики, яке цього року відбулося онлайн. Тож нині на захід віртуально завітали понад 800 учасників з 16 регіонів України та 7 країн світу: Франції, Білорусі, Польщі, Чехії, Нідерландів, Узбекистану, Молдови, які змагалися за першість у 10 номінаціях.

Тема цьогорічного фестивалю «2020: моя країна в смартфоні». Погодьтеся – дуже на часі! А для вишгородських журналістів ця тема вкрай актуальна не тільки з причини онлайн-формату фесту.

Проєкт з QRкодування історичних місць та пам’яток, який реалізовано у Вишгороді Вишгородським історико-культурним заповідником, саме і дозволяє за допомогою свого смартфону бути самому собі екскурсоводом. Саме про цей проєкт і написала у своїй журналістській роботі вихованка «Школи журналістики» Ксенія Уткіна. І саме вона стала переможцем у номінації «Журналістська робота».  

 

 

Автор тексту і фото – Олена Титаренко, художній керівник Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»

Автор: Олена Титаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus