Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ МІЖНАРОДНОГО ПРИРОДНИЧОГО ІНТЕРАКТИВНОГО КОНКУРСУ „КОЛОСОК”, ДОРОГІ ДІТИ, БАТЬКИ!

Інформуємо, що Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-весна 2020», який мав відбутися 16 квітня 2020 року,  буде проведено по завершенні карантину. Про дату проведення оргкомітет конкурсу повідомить додатково.

У зв’язку із введенням карантину в Україні та організації освітнього процесу в онлайн-режимі, оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» пропонує  проведення конкурсу «Колосок- онлайн» 25 квітня 2020 року з 13.00-15.00. год.

Реєструватися на конкурс можуть усі бажаючі школярі. Участь у конкурсі «Колосок-онлайн» безкоштовна. Учасники отримають електронні сертифікати і призи - електронні передплати газети „КОЛОСОЧОК” або журналу „КОЛОСОК”.

Просимо повідомити школярів про проведення конкурсу, можливість реєстрації у конкурсі-онлайн та про безкоштовний мобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн». Через цей додаток учні отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються про свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання. Завантажити додаток на мобільний телефон можна у Play market за пошуковими словами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс». Також повідомляємо, що реєстрація уже розпочата.

Просимо сприяти поширенню інформації про конкурс  «КОЛОСОК-онлайн» серед педагогів, учнів та їхніх батьків.

 Оперативна інформація для координаторів розміщена на сайті e-kolosok.org у рубриці «Новини» та на сайті kolosok.org.ua у рубриці «Координатору конкурсу».

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus