Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Удосконалення мовних компетентностей на уроках іноземної мови»

Третього березня у ВСШ «Сузір’я» відбувся районний семінар з теми «Удосконалення мовних компетентностей на уроках іноземної мови» для вчителів іноземної мови. У рамках цього заходу присутнім були запропоновані відкриті уроки за участю вчителів англійської мови школи «Сузір’я».

Монастирецька С.С. провела урок з теми «Будинок. Кімнати» для учнів 1-Ж класу. Першокласники були захопленні цікавими інтерактивними іграми та вправами, продемонструвавши хороші знання та розуміння навчального матеріалу. Фесенко О.І. захопила учнів та гостей відкритого заходу темою «Погода. Одяг. Відпочинок. Подорож», проведеного для учнів 5-Е класу. Використовуючи сучасні мультимедійні технології їй вдалося організувати роботу учнів на високому професійному рівні, залучаючи всіх присутніх до активної співпраці. Учні 11-А класу стали учасниками цікавої дискусії, організованої вчителем Ярмолюк О.К. на відкритому уроці «Професії. Професія моєї мрії». Використання інтерактивної дошки допомогло як учителю, так і учням досконало і на високому комунікативному рівні розкрити навички усіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письмо, говоріння.

На завершення, всі учасники районного семінару насолодилися прекрасною і талановитою грою учнів 11-А класу у виставі «Великий Гетсбі» за мотивами однойменного  роману відомого американського письменника Ф.С. Фт іцджеральда. Режисерами та творчими наставниками даної постановки є вчителі англійської мови Швець Н.В. та Ярмолюк О.К.

Учасники районного семінару вчителів іноземної мови були дуже вдячні організатору Куницькій С.А. та вчителям ВСШ «Сузір’я» за творчість, талановитість і креативність проявлені під час проведення даного заходу.

Автор: Ольга Гетьман

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus