Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Заняття школи резерву управлінських кадрів

28 січня 2020 року на базі НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня»  відбулося чергове заняття  школи резерву управлінських кадрів загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Секрети успішного управління: формування ефективної команди, профілактика та вирішення конфліктів».   Тренінгова форма заняття сприяла активній участі всіх учасників у його проведенні.

Директор закладу Шак С.О. у своєму виступі зупинилася на формуванні колективу та ефективної  команди  як одному з шляхів до покращення якості освіти та успіху закладу  в цілому.

Заступники директора з навчально-методичної роботи Вовченко Л.Д., з навчально-виховної роботи Опанасенко В.С., з виховної роботи Климова А.Л., практичний психолог закладу Парамонова В.Ю. провели тренінг «Шляхи формування професійної команди в закладі освіти. Профілактика та вирішення конфліктів».  Цікаві практичні заняття, ігрові елементи спонукали всіх учасників, які дійсно стали працювати як одна команда,  брати активну участь у занятті, щиро виявляти свої емоції та думки.

Цікавими та доречними стали поради психолога щодо методики вирішення конфлікту, правил спілкування в конфліктній ситуації.

Головне – майбутні керівники наочно побачили, як треба працювати у колективі та формувати свою команду, адже це – один із важливих шляхів до успіху. А сприятливий психологічний клімат – запорука успішної діяльності педагогічного колективу закладу освіти.  І у цьому їх переконав педагогічний колектив НВК на чолі з адміністрацією, які дійсно є командою однодумців.

Автор: Лідія Чумаченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus