Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Дисципліна

1.

Коваленко Анна Сергіївна

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9

ІІ

Землинська  Валентина Іванівна

Українська мова і література

2.

Пшінка Михайло Вікторович

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

10

ІІІ

Строкань Світлана Михайлівна

Українська мова і література

3.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

І

Горбач  Оксана Михайлівна

Українська мова і література

4.

Догаєва Єлизавета Олександрівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІ

Шевченко Ліна Вікторівна

Історія

5.

Дорошенко Олександр Євгенович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

10

ІІІ

Савчук Лариса Анатоліївна

Історія

6.

Кулєбякіна Марія Станіславівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІ

Тишковська Алла Петрівна

Історія

7.

Котенко Яромир Романович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

10

І

Шишкіна  Ірина Олександрівна

Математика

8.

Цуканова Мар’яна Михайлівна

ОЗНЗ Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8

ІІІ

Конончук Наталія Миколаївна

Біологія

9.

Давидок Владислав Олександрович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

ІІІ

Климович Галина Миколаївна

Біологія

10.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

ІІІ

Проценко Оксана Вікторівна

Біологія

11.

Антонюк Віра Андріївна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

9

ІІ

Котик Любов Михайлівна

Трудове навчання
(обслуговуюча праця)

12.

Радченко Анастасія Сергіївна

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Лимаренко Дар’я Олександрівна

Трудове навчання
(обслуговуюча праця)

13.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

І

Ясинська Фаїна Леонідівна

Хімія

14.

Шостак Олександр Олександрович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

9

ІІ

Браславич Галина Василівна

Інформатика

15.

Давидок Владислав Олександрович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

ІІІ

Козачук Наталія Петрівна

Географія

16.

Лактіонова Анастасія Дмитрівна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

10

ІІІ

Проценко Оксана Вікторівна

Географія

17.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

І

Проценко Оксана Вікторівна

Географія

18.

Шелкова Христина Олександрівна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

9

ІІІ

Козленко Олена Валеріївна

Німецька мова

19.

Лактіонова Анастасія Дмитрівна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

10

ІІ

Хоменко Юлія Сергіївна

Німецька мова

20.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

ІІІ

Дмитренко Надія Сергіївна

Німецька мова

21.

Мельничук Анастасія Петрівна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

9

ІІ

Шубко Інна Василівна

Російська мова та література

22.

Уткіна Ксенія Геннадіївна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

10

ІІІ

Шубко Інна Василівна

Російська мова та література

23.

Делі Кирил Олександрович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

9

І

Ярмолюк Олександра Костянтинівна

Англійська мова

24.

Родіонова Дарія Антонівна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

10

ІІІ

Гетьман Ольга Андріївна

Англійська мова

25.

Жостаутайтє Рамінта Вікторівна

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

11

ІІ

Швець Наталія Володимирівна

Англійська мова

26.

Солоненко Ольга Олександрівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

ІІ

Чамро Світлана Вікторівна

Економіка

27.

Ширшова Марія Олегівна

ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

ІІІ

Косько Тамара Михайлівна

Інформаційні технології

28.

Череднічок Катерина Вікторівна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

9

ІІ

Хоменко Світлана Леонідівна

Фізика

29.

Письменний Антон Костянтинович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

10

ІІ

Клименко Юрій Григорович

Фізика

30.

Антонюк Віра Андріївна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

9

І

Бова Надія Іванівна

Правознавство

31.

Солоненко Ольга Олександрівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

І

Тишковська Алла Петрівна

Правознавство

32.

Буфіус Варвара Ігорівна
 (10 клас)

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Тишковська Алла Петрівна

Правознавство

 

 

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus